پاری سن ژرمن 2 - 1 برست؛ دهمین برد پاریسی‌ها با درخشش مجدد ایکاردی

پاری سن ژرمن در دیداری از هفته سیزدهم لوشامپیونه مقابل برست به برتری دو بر یک دست یافت و در صدر جدول باقی ماند....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته سیزدهم لوشامپیونه، پاری سن ژرمن در دیداری که میزبان برست بود به برتری دو بر یک پیروز شد.

صدرنشین لیگ برتر فرانسه کار را تهاجمی آغاز کرد و در همان دقایق آغازین بازی می‌توانست به گل برسد که سارابیا در چند صحنه ناموفق عمل کرد. برست نیز روی ضدحمله‌ها خطرناک ظاهر شد. بازی تا دقیقه 39 با تساوی بدون گل در جریان بود تا زمانی که آنخل دی ماریا روی پاس در عمق جولین دراکسلر در موقعیت گلزنی قرار گرفت و موفق شد با یک ضربه چیپ گل اول بازی را به ثمر برساند. بازی در نیمه نخست با همین یک گل به پایان رسید.

برست نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و در نهایت توسط ساموئل گرندسیر در دقیقه 72 به گل رسید. این بازیکن تنها 7 دقیقه پس از ورود به زمین برای برستی‌ها گلزنی کرد. این پایان کار نبود چرا که توخل در دقیقه 80 3 تعویض همزمان را در دستور کار قرار داد و ایکاردی، چوپو موتینگ و مارکینیوش را به زمین فرستاد. 5 دقیقه پس از این تعویض‌ها و روی ارسال چوپو موتینگ و در شلوغی محوطه جریمه، ایکاردی گل دوم پاریسی‌ها را به ثمر رساند و بازی در نهایت با برتری دو بر یک این تیم به پایان رسید.

این دهمین برد فصل پاری سن ژرمن بود و شاگردان توخل با این پیروزی پس از 13 بازی 30 امتیازی شدند و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کردند. برست نیز با قبول این شکست با 17 امتیاز در رده نهم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی پاری سن ژرمن 2 - 1 برست/ ویدیو

تگ ها


گزارش بازی پاری سن ژرمن لوشامپیونه پاری سن ژرمن برست برست-پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال