پاری سن ژرمن3-0بازل؛پیروزی آسان خانگی پاریسی ها

در چارچوب هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های پاریسن ژرمن و بازل در ورزشگاه پارک دوپرنس به مصاف هم رفتند که در پایان پاریسی ها با سه گل حریف خود را شکست دادند ......

در چارچوب هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های پاریسن ژرمن و بازل در ورزشگاه پارک دوپرنس به مصاف هم رفتند که در پایان پاریسی ها با سه گل حریف خود را شکست دادند.

اتفاقات مهم بازی

 

دقیقه ۱۱: روی اشتباه تیاگو سیلوا، توپ به دومبیا رسید تا او با پاسش، دلگادو را صاحب توپ کند. ضربه این بازیکن را اما آرئولا به زیبایی دفع کرد. ریباند توپ به دومبیا رسید اما او نیز نتوانست دروازه را باز کند.

دقیقه ۲۰: سانتر از جناح راست دفاع پاریسن ژرمن برای بیانارسون ارسال شد اما کورزاوا در آخرین لحظه توپ را دفع کرد.

دقیقه ۴۰:ربیو توپ را به ماتوئیدی رساند. این بازیکن پس از دریبل دو مدافع حریف توپ را سانتر کرد. دیماریا ریباند حریف را دریافت کرد و با شوتی محکم حساب کار را ۱-۰ کرد.

دقیقه ۴۸: سانتر روی ضربه ایستگاهی، در دهانه دروازه به کاوانی رسید اما او نتوانست به توپ ضربه بزند.

دقیقه ۶۲: سانتر اوریه را مدافع حریف تلاش داشت دفع کند اما توپ مستقیما به لوکاس مورا رسید تا او به راحتی دروازه بازل را باز کند. ۲-۰ به سود پاریسن ژرمن

دقیقه ۷۲: بازهم سانتر زیبای اوریه که این بار برای کاوانی ارسال شده بود. بیارناسون اما مجددا به زیبایی این توپ را دفع کرد.

دقیقه۹۰: کاوانی در موقعیتی مناسب گلزنی قرار داشت اما بازیکن حریف از پشت او را متوقف کرد تا داور ضربه پنالتی اعلام کند. پنالتی حاصل را او وارد دروازه کرد تا بازی ۳-۰ شود.

درنهایت این بازی با حساب ۳-۰ به سود پاریسی ها به پایان رسید.

تگ ها


فوتبال