پاسخگوی اعتراضات بازیکنان نود ارومیه کیست؟

نود ارومیه علی رغم فصل خوبی که در لیگ یک پشت سرگذاشته وضعیت مالی چندان مساعدی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از گل طلایی، یحیی بهاری مدیر عامل تیم فوتبال نود ارومیه به استعفای بیات‌لو سرمربی این تیم اشاره کرد و گفت: پس از استعفای سرمربی توسط کمک‌مربی این تیم در برابر تیم تراکتور آماده شدیم.

پس از این بازی، بازیکنانمان اعتصاب کردند و ما نیز به آنان قول دادیم که از شنبه به پرداختی ها رسیدگی می‌کنیم و از بازیکنان خواستیم باتوجه به نزدیکی مسابقات روی تمریناتشان تمرکز کنند.
وی ادامه داد: یکی از دلایل اعتصاب بازیکنان در خصوص بازگشت بیات‌لو بود و ما به آنان قول بازگشت ایشان را دادیم چرا که دلایل استعفای ایشان رسیدگی به حق و حقوق بازیکنان بود. 
بهاری دلیل دیگر اعتصاب بازیکنان را مسائل مالی برشمرد و افزود: در خصوص مسائل مالی نیز مقرر کردیم که روز شنبه به این موضوع نیز رسیدگی می‌شود بنابر این از ۵ شنبه مقرر کردیم که بازیکنان سر تمرینات حاضر شوند اما این امر محقق نشد.
بهاری به اعتراض بازیکنان غیر بومی این تیم اشاره کرد و گفت: روز پنجشنبه نیم ساعت قبل تمرین بازیکنان غیربومی اعلام کردند که حاضر نخواهند شد و مدیریت باشگاه اعلام کرد که ۳ نفر از بازیکنان سر تمرین حاضر نشوند تا بعد از بازی با تیم سیرجان وضعیت آنان تعیین شود. این تصمیم به عهده باشگاه است و سایرین نباید در این تصمیم دخالت کنند.
مدیر عامل تیم فوتبال نود ارومیه تصریح کرد: تا کنون ۴۵ درصد از مبلغ را پرداخت کردیم این در حالی‌ست که سایر تیم ها نصف این مبلغ را پرداخت نکردند.
سید مهدی اسلامی دروازه بان تیم نود ارومیه با اشاره به دلیل استعفای بیات‌لو اظهار کرد: بیات‌لو برای تیم نود ارومیه خود را فدا کرد تا بازیکنان به حقوقشان برسند.
وی درباره دریافتی بازیکنان این تیم گفت : ما تاکنون ۳۲ درصد دریافتی داشته ایم.
اسلامی درباره ماجرای تخلیه کردن هتل تاکید کرد: دیشب مسئول هتل به ما اطلاع داد که آقای بهاری به ما دستور داده است که شما هتل را تخلیه کنید.

بیشتر بخوانید:
لوکا بوناچیچ در آستانه هدایت تیم فوتبال ذوب آهن
بازیکنان پرسپولیس باید مراقب «خواب» قهرمانی باشند!
مجیدی قبل از بازی تاکید به تغییر داور داشت

تگ ها


فوتبال ایران لیگ یک لیگ آزادگان نود ارومیه یحیی بهاری نود ارومیه لیگ آزادگان فوتبال