پاسخی کوبنده و تند به جنجال‌ساز روزهای اخیر

جاناتان والترز پس از اینکه روی کین از او برای گریه کردن در تلویزیون هنگام صحبت از مرگ مادر و برادرش انتقاد کرد، پاسخی تند و کوبنده به جنجال‌سازی‌های روزهای اخیر کاپیتان سابق جمهوری ایرلند داد....

پاسخی کوبنده و تند به جنجال‌ساز روزهای اخیر

به گزارش مدال؛ سال گذشته بود که «جاناتان والترز» در برنامه «Late Late Show» حاضر شد و درباره مرگ مادرش هنگامی که او 11 سال داشت به صحبت پرداخت و در ادامه نیز از تاثیر مرگ برادرش روی او در سال 2018 گفت.

«روی کین» اما که در روزهای اخیر حسابی با اظهار نظرهایش جنجال‌ساز شده، به والترز نیز رحم نکرد و گفت: «او در تلویزیون درباره شرایط خانواده‌اش گریه کرد. بد نیست مدتی مخفی شوید و اوضاع را آسان بگیرید!.نگاهی به مدال‌هایش انداخته‌اید؟ زمان زیادی نمی‌برد. بهتر است انسان‌ها با شیوه‌های دیگر خود را مطرح کنند.»

در این بین ولی والترز نیز پاسخ کین را داد و در مصاحبه با «فوتبال فوکوس» در این خصوص گفت: «صادقانه بگویم؛ نمی‌دانم چرا مردم به آنچه او باید هر از گاهی بگوید گوش می‌کنند! درباره طریقه‌ای که از فوتبال کنار رفتم من هرگز در تلویزیون حاضر نشدم صحبت کنم. همه چیز به چند سال پیش بازمی‌گردد که در مصاحبه با هنری وینتر احساسی شدم و اشک ریختم. او مرا غافلگیر کرد. من به عنوان بازیکن از لحاظ روحی قوی بودم. او مرا شوکه کرد. پس از آن با واکنش‌های بسیاری روبه‌رو شدم سال سختی داشتم. من آن مسیر را طی کردم و اگر کسی آن را مسخره می‌داند به خودش مربوط است. آنچه کین می‌گوید ذره‌ای مرا ناراحت نمی‌کند. در اصل انگار من او را اذیت کرده‌ام. نمی‌دانم چرا مردم به او توجه می‌کنند.»

بیشتر بخوانید:

طعنه روی کین به ستاره‌ها؛ برخی حقوق می‌گیرند که در اینستا فعال باشند!

روی کین همچنان از فرگوسن دلگیر است: هیچ‌وقت او را نمی‌بخشم

تگ ها


جاناتان والترز روی کین جنجال روی کین والترز کین فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال