پاسخ ام‌با‌په‌ به یک سوال:چرا برای یک گل شادی کردی، برای یک گل نه!

ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی مقابل تیم سابقش، گفت: بعد از تساوی 3 بر 3 در هفته گذشته در این دیدار نشان دادیم که ما تیم بزرگی هستیم....

به گزارش مدال،شب گذشته در چارچوب دیداری معوقه از هفته پانزدهم لوشامپیونه، سن ژرمن به مصاف موناکو رقیب سنتی خود رفت. این دیدار که به فاصله یک هفته دوباره تکرار شد چرا که دو تیم هفته گذشته به مصاف هم رفتند که بازی به تساوی 3 بر 3 انجامیده بود.

در این دیدار سن ژرمن با نتیجه 4 بر یک به برتری دست یافت. ام باپه 24، 91 نیمار 45 پنالتی و سارابیا 72 گلزنی کردند. اما یکی از لحظات جنجالی این بازی زمانی اتفاق افتاد که کیلین امباپه ستاره PSG بعد از آنکه در دقیقه 24 اولین گل تیمش و اولین گل بازی را وارد دروازه تیم میزبان کرد از شادی بعد از گل خودداری کرد تا هواداران PSG را از خود ناراحت کرده و جنجالی شود. جالب اینجا است که امباپه در دقیقه 90+1 گل دوم خود و چهارم پاری سن ژرمن را به ثمر رساند این بار شادی کرد تا تعجب همه را برانگیزه و خبرساز شود. 

ام باپه بعد از این پیروزی، گفت: بعد از تساوی 3 بر 3 در هفته گذشته در این دیدار نشان دادیم که ما تیم بزرگی هستیم. ما به چنین بازی هایی نیاز داریم تا پیشرفت کنیم. رسانه ها از 4 بازیکن هجومی پاری سن ژرمن صحبت می کنند اما این درست نیست چون ما یک گروه 11 نفری هستیم و همه در تیم خوب کار می کنند.

امباپه بعد از بازی درباره شادی نکردن بعد از گل خود گفت:" بله من شادی نکردم چون باید به موناکو احترام می‌گذاشتم. من در این باشگاه کشف شدم و آن سالها بهترین لحظاتم را اینجا تجربه کردم و باید به همه اینها احترام بگذارم".

البته که پس از این اظهار نظر این سوال ایجاد می شود که اگر هدف امباپه احترام به تیم سابقش بوده چرا بعد از گل چهارم شادی کرده است؟ خود امباپه در پایان بازی در پاسخ به این سوال گفت:" من از برخی تماشاگرها توهین شنیدم و باید جواب آنها را می دادم". 

بیشترببینید:
خلاصه بازی موناکو ۱ پاری‌سن‌ژرمن ۴ / ویدیو

تگ ها


شادی گل ام با په فوتبال خارجی هفته پانزدهم لوشامپیونه فوتبال