پاسخ اوسیانو به افاضلی: می‌دانیم چگونه به تیم منصوریان لطمه زدید

اوسیانو کروز به صحبتهای هومن افاضلی واکنش نشان داد. مربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به ......

اوسیانو کروز به صحبت‌های هومن افاضلی واکنش نشان داد.

مربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به صحبت‌های دیروز (چهارشنبه) هومن افاضلی گفت: درباره صحبت‌های او باید بگویم که بسیار مهم است که وقتی شخصی می‌خواهد نقطه نظری را راجع به افکار شخص دیگری مطرح کند باید بداند که چه در ذهن شخص دیگر می‌گذرد. سرمربی تیم ملی هیچ وقت درباره ۴۰ روز در اردو بودن یا توقف لیگ یا بازی نکردن بازیکنان در تیم‌های باشگاهی‌شان صحبت نکرده‌اند. پیام ما بسیار شفاف است که با در نظر گرفتن شرایط کنونی لیگ ایران و همین طور سطح مسابقاتی که در جام جهانی در انتظار ما است در ۷۵ روز آینده باید سعی کنیم یک راهکار برای کمک به بازیکنان داخلی‌مان بیابیم تا آنها آمادگی بهتری داشته باشند و بتوانند در جام جهانی روسیه رقابت کنند.

او افزود: وقتی آقای هومن افاضلی می‌گوید: "من نمی‌دانم چه در ذهن سرمربی تیم ملی می‌گذرد،" این مساله طبیعی و قابل درک است چون آقای کی‌روش فقط درباره فوتبال صحبت می‌کند. وقتی او صحبت از احترام به باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان ایرانی می‌کند باید بگویم که اکثر افکار عمومی در ایران به خوبی می‌دانند که چه حجم از احترام و وفاداری را همیشه کارلوس کی‌روش برای فوتبال ایران قائل بوده است. یک مثال بسیار خوب ساختمان Performance Elite Center است؛ ساختمانی که در گذشته آقای هومن و گروهشان تلاش داشتند به آن لطمه بزنند و به جای این ساختمان در تلاش بودند یک تجارت در قالب مرکز پزشکی ایجاد کنند و البته این امر بر خلاف منافع مربیان، بازیکنان و فوتبال ایران بود.

اوسیانو ادامه داد: وقتی صحبت از احترام می‌کنیم و وقتی شما احترام گذاشته شده از طرف کارلوس کی‌روش به بازیکنان و مربیان ایران را زیر سوال می‌برید، باید این را بگویم که در ۱۴ سالی که مدعی هستید در خدمت تیم‌های ملی بودید، ما در فدراسیون به خوبی می‌دانیم که شما چگونه و از چه طریقی به تیم امید آقای علی منصوریان لطمه زدید و باعث ضربه دیدن این تیم با پنهان کردن اطلاعات حساس شدید که عواقب بسیار بدی برای فوتبال ایران داشت.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال