پاسخ باشگاه بارسلونا به مسی؛ زمان فسخ گذشته است

باشگاه بارسلونا اعلام کرده که بند فسخ قرارداد لیونل مسی تنها تا ۳۰ می معتبر بوده و این بازیکن نمی‌تواند در این تابستان از آن استفاده کند....

به گزارش "ورزش سه"، مسی تا سال ۲۰۲۱ با بارسلونا قرارداد دارد اما براساس بندی که در قرارداد او گنجانده شده است، او در هر تابستان این امکان را دارد که از این باشگاه جدا شود.


براساس اخباری که امشب در رسانه های مختلف منتشر شد، مشخص شد که این ستاره آرژانتینی از شرایط باشگاه بارسلونا راضی نیست و بعد از صحبت هایی که با رونالد کومان داشت، تصمیم به جدایی گرفت. به همین دلیل، با ارسال نامه ای به باشگاه بارسلونا، اعلام کرد که در این تابستان از این باشگاه جدا خواهد شد.


اما کاتالان ها در پاسخ اعلام کردند که مهلت جدایی او تا ۳۰ ماه می بوده و او دیگر امکان استفاده از بند فسخ قراردادش را ندارد.


این در حالی است که مسی این بار کاملا برای جدایی از بارسلونا مصمم است و مخالفت مدیران باشگاه می تواند یک پرونده جنجالی دیگر برای کاتالان ها ایجاد کند.


بند فسخ جدایی مسی تا یک هفته بعد از فینال لیگ قهرمانان اعتبار داشت و با توجه به اینکه رقابت های فصل اخیر، به دلیل شیوع کرونا بیش از موعد همیشگی به طول انجامید، ستاره آرژانتینی معتقد است که هنوز می تواند از آن استفاده کند؛ در حالی که مدیران بارسا معتقدند که تاریخ مشخص شده قبلی باید مورد رجوع قرار بگیرد.


بارسا برای جدایی مسی ۷۰۰ میلیون یورو در نظر گرفته که بعید است باشگاهی بتواند آن را پرداخت کند و اگر قرارداد او فسخ نشود، مسی حداقل باید یک فصل دیگر در نوکمپ بماند.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا