Banner

پاسخ بیلد به واکنش انتقادی تیاگو از بوندسلیگا

تیاگو آلکانتارا ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ اولین فوتبالیستی بود که به صورت علنی از برگزاری بازی های بوندسلیگا در روزهای شیوع کرونا انتقاد کرده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، ویروس کرونا روند برگزاری رقابت های اروپایی چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی را دچار اختلال کرده است. تقریبا حالا تمام لیگ های معتبر اروپا به حالت تعلیق در آمده اند.

جمعه گذشته بوندسلیگا نیز مانند سایر لیگ ها وارد عمل شد و از به تعویق افتادن رقابت‌های خود خبر داد. در ابتدا تصمیم فدراسیون فوتبال آلمان این بود که مسابقات این هفته بوندسلیگا طبق برنامه ولی بدون حضور تماشاگران برگزار شود ولی سپس عقب نشینی کردند و بازی های این هفته نیز برگزار نشد.

 تصمیم اولیه بوندسلیگا با واکنش تند ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ یعنی تیاگو روبرو شد و او در توییتی پیرامون این موضوع نوشت:« این یک اتفاق دیوانه‌کننده است. لطفا ما را گول نزنید و حقیقت را بگویید. صداقت به خرج دهید. چیزهای بسیار مهم تری از هر ورزشی وجود دارد.»

در پاسخ به تیاگو یکی از ورزشی نویسان نشریه بیلد به نام ماتیاس بروگلمان در ستون خود نوشت:« تیاگو از بوندسلیگا انتقاد کرده بود ولی به وی می گویم که عالی خواهد شد اگر او هم در این مقطع به عنوان یک الگو عمل کند. تیاگو بخشی از دستمزد هنگفتش را به بنیاد خیریه بوندسلیگا و به نشانه همدردی و کمک به بیماران کرونایی اختصاص دهد.»

بیشتر بخوانید:
در انتظار بارسلونایی جذاب با نیمار و رفقا
کرونا جان مربی جوان اسپانیایی را گرفت 

تگ ها


بایرن مونیخ تیاگو آلکانتارا فوتبال جهان کرونا بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال