پاسخ تند زلاتان ابراهیموویچ به منتقدانش

مهاجم سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد بی هیچ گونه تعارفی و به شیوه خاص خودش پاسخ آنهایی را که به توانایی هایش شک داشته و دارند، دارد ......

مهاجم سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد بی هیچ گونه تعارفی و به شیوه خاص خودش پاسخ آنهایی را که به توانایی هایش شک داشته و دارند، دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ این فصل با زدن 17 گل که 12 بار آن در لیگ برتر انگلیس بوده است، پاسخ منقدانش را داده هرچند هنوز هم کسانی هستند که از او ایراد می گیرند و این موضوع ناراحتی او را در پی داشته است.

ایبرای 35 ساله که تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد از پاری سن ژرمن به شیاطین سرخ پیوست، سال 2016 را با به ثمر رساندن 50 گل به پایان رساند.

او در واکنش به انتقاداتی که از او می شود گفت: این انتقادات به من انرژی فراوانی می دهد، باور کنید! من به لیگ برتر آمدم در حالی که همه فکر می کردند  امکان ندارد من اینجا موفق شوم اما مثل همیشه من آنها (منتقدان) را به غلط کردن انداختم. من از این انتقادات انرژی می گیرم. آنها حقوق می گیرند که اراجیف تحویل مردم دهند و من حقوق می گیرم که با پایم بازی کنم و از کارم هم لذت می برم.

ایبرا ادامه داد: 2016 برای من سال فوق العاده ای بود. در پاری سن ژرمن همه چیز حیرت آور بود و حالا بعد از 6 ماه از آمدنم به منچستریونایتد هم اوضاع فراتر از حیرت آور بوده است. من فراتر از خوشحالم و احساس خوبی دارم. نمی دانم چند سال دیگر از دوران بازیگری ام باقی مانده اما دارم از فوتبالم لذت می برم. هر سال که من یونایتد با من تماس می گرفت، اوضاع و احوالش خوب نبود، به همین دلیل آمدم آن هم زمانی که همه فکر می کردند کارم تمام است.

تگ ها


فوتبال