پاسخ تند لالیگا به اعتراض رئال مادرید!

خاویر تباس، رئیس لالیگا معتقد است رئال مادرید در روزهای اخیر به دنبال بهانه جویی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید ابتدای هفته و در شرایط جوی عجیب با تاخیر فراوان راهی پمپلونا شد و در نهایت در زمینی نه چندان مطلوب با تساوی بدون گل مقابل اوساسونا متوقف شد تا دو امایاز حساس را در کورس قهرمانی لالیگا از دست بدهد. زین الدین زیدان و مدیران رئال مادرید بعد از این دیدار نسبت به برنامه ریزی مدیران لالیگا اعتراض کردند، اما خاویر تباس مدعی شد پشت پرده اتفاقات دیگری رخ داده است.

خاویر تباس گفت: "بعد از ظهر جمعه بیش از ۱۴ تماس با مدیران رئال مادرید داشتم. من صریحا اعلام کردم اگر دیدید بازیکنان رئال خیلی عصبی هستند، بهترین کار این است که به خانه بازگشته و روز بعد سفر کنید که جواب آنها منفی بود. اما تصمیم نهایی برای انجام این سفر توسط خود مدیران رئال مادرید گرفته شد. عصبانیت زیدان بعد از دیدار مقابل اوساسونا؟ من بارها شاهد بهانه جویی های فراوانی از سوی مربیان پس از ناکامی در کسب همه امتیازات بوده ام و این نیز فقط بهانه دیگری است.

صحبت با فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید؟ نه، فعلا ترجیح نمی دهم منتظر بمانم، اما این اتفاق رخ خواهد داد، زیرا صادقانه از آنچه در در پشت پرده اتفاق افتاده خوشحال نیستم."

تگ ها


رئال مادرید