پاسخ توئیتری پاتوسی به ابهامات هواداران استقلال

پس از منتفی شدن حضور پاتوسی در استقلال، این بازیکن در توئیتر پاسخگوی برخی ابهامات هواداران استقلال بود....

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که در راستای صحبت های مدیران باشگاه استقلال بسیاری از هواداران استقلال ادامه حضور پاتوسی در استقلال را صد در صد می دانستند، این بازیکن به ناگاه از توافقش با بنی یاس خبر داد. همین موضوع ناراحتی هواداران استقلال را در پیش داشت تا جایی که بازیکن پیشین استقلال تصمیم گرفت در حساب توئیتری خود پاسخگوی برخی سوالات و ابهامات هواداران استقلال باشد.

پاتوسی نوشت: چرا متوجه نمی‌شوید؟ استقلال باید مبلغ خرید من را به کیپ تاون سیتی را پرداخت می‌کرد اما آن‌ها این کار را نکردند. حالا من باید چه کار کنم؟ این را به من بگویید.
در ادامه یک هوادار استقلال نوشت:با فشارهای ما، باشگاه پول مذکور را پرداخت خواهد کرد که پاتوسی در پاسخ گفت:  

دیگر چه زمانی؟ یعنی آن‌ها نمی‌دانند که چه زمانی باید پول را پرداخت کنند؟ من با کیپ تاون سیتی قرارداد دارم و نمی‌توانم بدون توافق، به تیم دیگری بروم. من واقعا متوجه نمی‌شوم چرا شما بدون نگاه کردن به شرایط، به من حمله می‌کنید. من هم شما را دوست دارم و هرگز خاطراتی که در این باشگاه بزرگ داشتم را فراموش نخواهم کرد.
یک هوادار دیگر نوشت: مدیریت استقلال به شما چه گفت؟ آن‌ها گفته‌اند که ایجنت شما، آن‌ها را بازی داده است. مدیران استقلال می‌گویند بارها با شما صحبت کرده‌اند و پول شما را پرداخت کرده‌اند تا به دوبی بروید. وی در پاسخ نوشت:
 اولین چیزی که باید انجام شود، توافق با کیپ تاون سیتی است، همین. بدون توافق، من نمی‌توانم کاری کنم و حتی نمی‌توانم مذاکره کنم. من می‌توانم پیشنهادی را بپذیرم اما اگر کیپ تاون سیتی قبول نکند آن وقت چه؟ اول باید با باشگاه کیپ تاون سیتی توافق شود

هوادار دیگری نوشت: برایت آرزوی بهترین‌ها را داریم اما این داستان هرسال ماست. پیوند عاطفی مهمی میان ما و بازیکنان باکیفیت تشکیل می‌شود و در نهایت آن‌ها پول بیشتر را انتخاب می‌کنند یا مجبور می‌شوند پول بیشتر را انتخاب کنند:

پاتوسی پاسخ داد: اشتباه کردی. اگر استقلال پولی به کیپ تاون سیتی ندهد، آنها نیز چیزی را نخواهند پذیرفت. انتخاب پول بیشتر؟ نه، دوباره اشتباه کردی. باید بگویم که من در استقلال نسبت به کیپ تاون سیتی پول کم‌تری دریافت می‌کنم.

یک توییت در نوع خود جالب بود. شخصی نوشت: به پرسپولیس بیا تا قهرمان لیگ، جام جهانی! و لیگ قهرمانان اروپا! شوی که پاتوسی نوشت: هرگز 

بیشتر بخوانید:

کار سخت زرینچه در استقلال

3 روز زمان باقی است/نتیجه پرونده پروپئیچ امروز مشخص می شود؟!

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال