پاسخ دندان شکن اسطوره رئال مادرید به کلوپ!

خورخه والدانو، اسطوره باشگاه رئال مادرید در مقام پاسخگویی به یورگن کلوپ برآمده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار جذاب و تماشایی رئال مادرید برابر لیورپول در استادیوم آلفردو دی استفانو با برتری ۱-۳ رئال مادرید تمام شد تا این تیم گام بلندی برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بردارد. اما مصاحبه های عجیب یورگن کلوپ قبل و بعد از این مسابقه باعث ناراحتی باشگاه رئال مادرید شده و حالا خورخه والدانو پاسخ سرمربی آلمانی لیورپول را داده است.

یورگن کلوپ پیش از آغاز این دیدار به انتقاد از شرایط ورزشگاه آلفردو دی استفانو پرداخته و در پایان بازی نیز مدعی شد شرایط مسابقه برای لیورپول عجیب بوده و حداقل در دیدار برگشت آنها در استادیوم بهتری مانند آنفیلد به میدان خواهند رفت. استادیوم سانتیاگو برنابئو مدتی است به علت بازسازی شرایط میزبانی از بازی های رئال مادرید را ندارد و این باشگاه در استادیوم شش هزار نفری آلفردو دی استفانو بازی می کند. اما خورخه والدانو مدغی شد وقتی بازسازی برنابئو به اتمام برسد، آنگاه این آنفیلد است که مانند یک زمین تمرینی به نظر خواهد رسید.

خورخه والدانو گفت: "بازی کردن در این استادیوم مزیتی برای رئال مادرید ندارد و ضرر این ماجرا برای این باشگاه بیشتر از سود آن بوده است. اما وقتی بازسازی استادیوم سانتیاگو برنابئو به پایان برسد، آنگاه در مقابل این استادیوم آنجایی که یک زمین تمرینی به نظر می رسد آنفیلد خواهد بود."

بیشتر بخوانید:

فصل که تمام شود، باید به رئال برگردم

کومان: یورگن کلوپ به رئال بی احترامی کرد

 

 

تگ ها


خورخه والدانو فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال