پاسخ دندان شکن یوونتوس به معترضان ایتالیایی

جلسه میان مالکان باشگاه های ایتالیایی برای لحظاتی به تنش کشیده شده است....

به گزارش "ورزش سه"، دیروز و بعد از مطرح شدن ایده شرکت سه تیم ایتالیایی یوونتوس، میلان و اینتر در سوپرلیگ اروپا، جلسه ای فوری میان مالکان باشگاه های حاضر در سری آ برای بحث و توافق در این رابطه برگزار شد. جلسه ای که به نظر می رسد البته با تنش هایی نیز همراه بوده و در متن این اتفاقات نیز آندره آنیلی، یکی از ارکان اصلی تشکیل سوپرلیگ اروپا قرار داشته است.

نشریه رپوبلیکا مدعی شد تنی چند از مالکان و مدیران در این کنفرانس به مدیران این سه باشگاه علی الخصوص آندره آنیلی معترض شده و گفتند: "با ۳۵۰ میلیون یورو سال تضمین شده از شرکت در سوپرلیگ اروپا، قهرمانی همیشه بین یوونتوس، میلان و اینتر تقسیم خواهد شد."

اما رئیس باشگاه یوونتوس سپس اینگونه داد: "من معتقدم ۸۰ سال اخیر نیز شرایط همینگونه بوده است." این پاسخ توام با کری خوانی عصبانیت برخی مالکان دیگر تیم ها را برانگیخته و به نظر می رسد برای لحظاتی فضای جلسه متشنج شده است.

البته در نهایت این سه باشگاه خود را علاقمند به شرکت در رقابت های سری آ برای فصول بعدی نشان داده اند. اتحادیه فوتبال ایتالیا نیز تلویحا اعتراف کرده امکان حذف سه ضلع پرقدرت فوتبال این کشور برای فصول پیش رو وجود ندارد و بدین ترتیب قاعدتا در آینده نیز شاهد حضور یوونتوس، میلان و اینتر در سری آ خواهیم بود.

تگ ها


آنیلی یوونتوس