پاسخ رومنیگه به سه سوال مهم درباره لواندوفسکی

کارل هاینس رومینیگه، مدیر بایرن مونیخ، تاکید کرد که این باشگاه هیچ تصمیمی برای فروش روبرت لواندوفسکی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، در چند هفته اخیر شایعات درباره آینده روبرت لواندوفسکی به شکل قابل توجهی افزایش یافته و برخی گزارش ها حاکی از آن است که ستاره لهستانی قصد دارد در ادامه فوتبال خود چالش جدیدی را تجربه کند و به دنبال حضور در یک لیگ اروپایی دیگر به جز بوندسلیگا است.

با این حال باشگاه بایرن مونیخ چند مرتبه تاکید کرده که هیچ قصدی برای فروش لواندوفسکی ندارد و حالا کارل هاینس رومنیگه نیز یک بار دیگر این گفته را تکرار کرده است. مدیر باشگاه بایرن مونیخ درباره این که آیا لواندوفسکی را برای فروش در بازار نقل و انتقالاتی قرار خواهند داد یا خیر گفت: "نه هرگز! او فروخته نخواهد شد و پینی زهاوی(مدیر برنامه لواندوفسکی) نیز این مسئله را می داند. چه کسی بازیکنی را می فروشد که بتواند سالیانه ۶۰ گل به ثمر برساند و در ۳۲ سالگی بهترین بازیکن دنیا باشد."

رومنیگه در رابطه با تمدید قرارداد احتمالی لواندوفسکی گفت: "من فقط چند ماه دیگر در موقعیت فعلی خود خواهم بود اما تصور می‌کنم که بایرن چنین کاری را انجام خواهد داد. لواندوفسکی از نظر جسمی بی نظیر است و می‌تواند چهار، پنج سال دیگر در بالاترین سطح بازی کند. پس چرا در بایرن نماند؟"

رومنیگه در رابطه با احتمال شکسته شدن رکورد ۳۶۵ گل زده گرد مولر توسط لواندوفسکی نیز گفت: " من می توانم تصور کنم که روبرت طی چند فصل آینده حداقل ۳۰ گل در هر فصل به ثمر برساند. بنابراین پاسخ من این است که بله این رکورد می تواند شکسته شود."

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی کارل هاینز رومینگه