پاسخ زیدان به طعنه کلوپ

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از شکست ۳-۱ برابر رئال مادرید از شرایط استادیومی که این بازی در آن برگزار شد، انتقاد کرد....

به گزارش مدال و ب نقل از ورزش سه، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، به اظهارات کلوپ درباره استادیوم "عجیبی" که در آن مادریدی ها میزبان لیورپول شدند، پاسخ داده است.

پس از شکست ۳-۱ لیورپول در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ برابر رئال مادرید، اکنون فصل فاجعه بار قرمزها برای تبدیل شدن به یک کابوس تمام عیار به مویی بند است.  ترنت الکساندر آرنولد و الیسون هر دو روی گل هایی که لیورپول دریافت کرد مقصر بودند.

این بازی در ورزشگاه شش هزار نفری دی استفانو برگزار شد چرا که رئال مادرید با استفاده از غیبت تماشاگران در بازی های فوتبال دست به بازسازی سانتیاگو برنابئو، ورزشگاه تاریخی خود، زده است و بیش از یک سال است که از این استادیوم استفاده می کند. موقعیتی که کلوپ از آن با واژه "عجیب" یاد کرد و سرمربی آلمانی امیدوار است که برگزاری دیدار برگشت در یک استادیوم "مناسب" به نفع قرمزها کار کند.

کلوپ گفت: "بازی در آنفیلد، با حضور تماشاگران یا بدون تماشاگران، باید خیلی موقعیت دشواری برای رئال مادرید باشد. امشب واقعا عجیب بود. به خاطر استادیوم موقعیت دشوار و متفاوتی بود.

آنفیلد حداقل استادیومی مناسب است و این برای ما خوب خواهد بود."

زیدان در پاسخ به این اظهارات کلوپ گفت: "من نظری درباره آنچه یورگن گفته ندارم. ما به بازی دراین استادیوم افتخار می کنیم!"

بیشتر بخوانید:

کلوپ: مگر زیدان چیزی درباره ترکیب رئال گفته؟

گزینه جانشینی پیرلو در یوونتوس مشخص شدند

 

 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال