پاسخ ستاره اسپانیا به مصاحبه جنجالی فان در فارت

کوکه هافبک تیم ملی اسپانیا پاسخ مصاحبه عجیب دیروز رافائل فان در فارت را داد....

به گزارش "ورزش سه"، فردااسپانیا در بازی پایانی دور گروهی باید به مصاف اسلواکی برود. پیش از شروع رقابت ها اسلواکی حداقل روی کاغذ ضعیف ترین تیم گروه F محسوب می شد اما پس از انجام دو بازی، اسلواکی سه امتیاز دارد و در رده دوم قرار گرفته است. سوئد با ۴ امتیاز اول است، اسپانیا با دو امتیاز سوم و لهستان هم با تک امتیازی که شنبه شب از اسپانیا گرفت، فعلا قعرنشین است.

این احتمال وجود دارد که اسپانیا در صورت صعود، در دور یک هشتم نهایی به هلند برخورد کند. هلندی که با کسب ۶ امتیاز صعودش قطعی شده است.

رافائل فان در فارت بازیکن سابق تیم ملی هلند که سابقه حضور در رئال مادرید و بتیس را هم دارد، در فینال جام جهانی ۲۰۱۰ حضور داشت و مغلوب اسپانیا شد. او دوست دارد هلند انتقام آن شکست را بگیرد و چه جایی بهتر از یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰.

فان در فارت دیروز در مصاحبه ای عجیب گفت که اسپانیا فاجعه است و ای کاش در دور بعد به هلند بر خورد کند.

این اظهار نظر اصلا بازخورد خوبی در اسپانیا نداشت و کوکه هافبک لاروخا پاسخ فان در فارت را داد:« این حرف ها را گوشه ای از ذهن مان نگه می داریم و مطمئن باشید به ما انگیزه مضاعفی خواهند داد. در رختکن حرفی در این رابطه نمی زنیم ولی قطعا اگر به هلند برخورد کنیم، سعی می کنیم از این حرف او به عنوان عاملی انگیزشی استفاده کنیم.»

کوکه ادامه داد:« در کمپ تیم ملی عکسی قاب شده است که فان در فارت را لحظه ای قبل از گل اینیستا به هلند در فینال جام جهانی ۲۰۱۰ نشان می دهد.  هر روز این عکس را می بینیم و یاد فان در فارت می افتیم. معتقدم باید به اسپانیا بیشتر احترام بگذارد.»

تگ ها


تیم ملی اسپانیا تیم‌ ملی هلند رافائل فان در فارت کوکه