پاسخ سولسشر به مونچی: از خودشان تعریف می‌کنند!

اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد به انتقاد مونچی مدیر ورزشی سویا از یونایتد درباره پست خالی مدیریت ورزشی در این باشگاه پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مونچی مدیر ورزشی باشگاه سویا چندی پیش با انتقاد از منچستریونایتد گفت نمی تواند بفهمد که چرا این باشگاه مدیر ورزشی ندارد و پستی به این مهمی در باشگاه یونایتد خالی است. حالا اوله گنار سولسشر به انتقادهای مونچی پاسخ داده و در مقام دفاع از باشگاهش برآمده است.

انتقادها از یونایتد به خصوص بعد از ناکامی این باشگاه در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی و ناتوانی اش در جذب جیدون سانچو از دورتموند بالا گرفته است. حتی شایعه شده که هیچیک از هدفهای مد نظر سولسشر توسط باشگاه جذب نشده. این در حالی است که یونایتد ستاره‌هایی مثل کاوانی‌، الکس تلس و فاکوندا پلیستری را در اواخر تابستان به خدمت گرفته است.

سولسشر در پاسخ خود خطاب به مونچی گفت: " همیشه کسانی هستند که بگویند ببینید ما چقدر عالی کار می‌کنیم و همه کارهایمان چقدر عالی و بی عیب و نقص است. اما واقعیت این است که نظر ما درباره اینکه چطور باید فوتبال بازی کرد و یک باشگاه را چطور باید اداره کرد با هم فرق دارد".

سرمربی یونایتد در ادامه گفت: " افراد درستی باشگاه ما را اداره می کنند و در پشت صحنه همیشه بحثهایی برای بهتر شدن وجود دارد که کسی از آنها باخبر نمی شود. بحث پست مدیریت ورزشی فرایندی است که باشگاه آغاز کرده ولی در صلاحیت من نیست که بگویم باشگاه باید چنین پستی داشته باشد یا نه".

بیشتر بخوانید:

رایان گیگز، نزدیک به نیمکت منچستریونایتد

مدافع رئال مادرید در لیست خرید یونایتد

 

 

تگ ها


اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال