پاسخ شفاف برانکو به دغدغه مهم هواداران

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: قشنگترین صحنه برد در داربی است ......

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم گفت: قشنگترین صحنه برد در داربی است. همه خوشحال هستیم. هم خودمان خوشحالیم و هم هواداران. فضا بسیار عالی بود و داربی قشنگی دیدیم. طبیعی است که برد ما را خوشحال کند و برایمان مهم باشد.

او ادامه داد: بازیکنانم مطمئن می شوند که با این برد بهترین هستیم و فقط باید با تلاش بهتر شویم. داربی بازی خاصی است و استقلال نشان داد تیم خوبی دارد.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: خیلی ها در دو سه هفته اخیر این جو را ایجاد می کردند که تیم مان بحران زده است اما این گونه نبود. ما حالت نارضایتی از جو داشتیم. اگر نتایج امسال را با پارسال مقایسه کنیم، نتایج بهتری گرفتیم. سوپرجام را بردیم و در جام حذفی صعود کردیم. سال گذشته به قشقایی باختیم و حذف شدیم. نسبت به این مقطع از فصل در سال گذشته یک امتیاز بیشتر داریم. امسال تعداد گل های بیشتری به ثمر رساندیم. پارسال این موقع 11 گل زده بودیم اما امسال 17 گل وارد دروازه حریفان کردیم.تنها چند گل بیشتر خوردیم که طبیعی است زیرا خط دفاعی ما تغییر کرده است. تفاضلمان بهتر شده، پارسال داربی را باختیم اما امسال استقلال را شکست دادیم.

برانکو ادامه داد: بازیکنان جدیدمان مثل خلیل زاده، منشا و نعمتی عملکرد خوبی داشتند. مصلح هم عملکرد خوبی داشته است. ما دو دیدار را بدون ملی پوش بازی کردیم که یکی را سه بر صفر مقابل گسترش و یکی را سه بر یک مقابل استقلال خوزستان با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تمدید قرارداد با پرسپولیس بیان کرد: همیشه چنین چیزهایی است. فشار زیادی روی طاهری است. تنها زمانی که ایشان آرامش دارند همان 90 دقیقه بازی است. ایشان می جنگد که بعضی مسائل را تغییر دهد که سخت است. مهم نیست که من امضا کرده ام یا نه. مهم مشکلات باشگاه است اما این بحران نیست. ما سه روز دیگر بازی داریم. طبیعی است که کار، باشگاه و نتایج به موازات هم پیش می روند.

برانکو درباره هدایت تیم ملی کرواسی کفت: این ها همه نسبی است و من حرفه ای هستم. قانون خاصی وجود ندارد. وقتی جایی می روی انگیزه های زیادی وجود دارد. نخست پول است، سپس سطحی که آن باشگاه دارد و بعد از آن توقعاتی که وجود دارد. همه گزینه ها باز است. این فوتبال است و ورزش کار است. هنوز قراردادی امضا نکرده ام و موقعیتی برای صحبت درباره تمدید قراردادم با پرسپولیس به وجود نیامده است. همه امکانات هست و مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان نیز باقی مانده است.

او درباره تقابل با دایی و سایپا نیز بیان کرد: سایپا خیلی عالی شروع کرده است و شکی نداریم که علی دایی مقابل ما تلاش خواهد کرد تا برنده شود. ما هم اهداف بلندپروازانه خود را فراموش نمی کنیم. متاسفانه به جز کمال و ربیع خواه و به احتمال کم بشار رسن، غایب دیگری نخواهیم داشت. ما همیشه دنبال حداکثر خواهیم بود. بازیکنان خود را به خوبی نشان دادند.

سرمربی پرسپولیس درباره داربی 85 گفت: من در مورد داوری حرفی نمی زنم. داور قصد داشت بهترین داوری را انجام دهد. جو ورزشگاه فشار روی داور را افزایش داد. من فکر می کنم روی وحید امیری خطای پنالتی رخ داد.

او درباره جانشین احمدزاده گفت: هر تیمی کیفیت خاص خود را دارد. نیمه اول استقلال از سمت راست خودشان حمله می کردند زیرا بشار و ماهینی چپ آن ها را به خوبی بسته بودند.

سرمربی پرسپولیس درباره میل تقابل با منصوریان به جای تقابل با شفر گفت: من برای کمک به تیم هستم. من نیستم که حریف را شکست می دهم بلکه تیم است. بازیکنان هستند که قهرمان هستند و حریفان را شکست می دهند.

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال