پاسخ عضو هیئت مدیره استقلال به حواشی اخیر باشگاه

مهدی عبدیان عضو جدید هیات مدیره استقلال در نخستین حضورش در جلسه مدیران این باشگاه، گفتگویی را با خبرنگاران داشت....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال که امروز دو عضو جدید نیز در آن برای اولین بار حضور داشتند، مهدی عبدیان یکی از اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال درباره جلسه توضیح داد: بیشتر جلسه معارفه بود و اینکه مشکلات باشگاه در این جلسه بیان شد؛ درباره وضعیت تیم و موضوعات کرونایی هم که پیش آمد انشالله قرار است آقای سعادتمند موضع رسمی باشگاه را اعلام کنند.

عبدیان در پاسخ به واکنش‌اش به ادعای سازمان لیگ مبنی تایید نبودن تست بازیکنان استقلال گفت: در کشور ما، ملاک در مسائل درمانی و بهداشتی وزارت بهداشت است و وقتی مرکزی مورد تایید وزارت بهداشت می‌باشد و تست‌ها در آنجا انجام می‌شود، فکر نمی‌کنم نیاز باشد جای دیگری بخواهد اعمال نظر کند و بگوید این تست‌ها و یا مرکز را قبول ندارد.

عضو جدید هیات مدیره استقلال درباره سرنوشت بازی استقلال و پارس جنوبی جم هم افزود: درباره بازی باید آقای سعادتمند پیگیری کنند و در حیطه وظایف هیات مدیره نیست.

وی همچنین درباره صحبت های نظری دیگر عضو جدید هیات مدیره استقلال که امروز غایب جلسه بود و گفته بود جام را با اسنپ برای پرسپولیس بفرستند، گفت: هر کسی صحبت کرده خودش پاسخگو خواهد بود و باید خود ایشان به سوال جواب دهند.

مهدی عبدیان درباره این‌که آیا مشکلات مالی استقلال و بدهی‌های خارجی این تیم صحبتی در جلسه شد یا خیر، تصریح کرد: بله قطعا چرا که اصل مشکلات مالی است و همیشه هم در استقلال معضل بزرگ بحث مالی از گذشته بوده و قطعا در آینده هم خواهد بود؛ البته امیدوارم که بتوانیم با راهکارهایی که پیدا می‌کنیم، باشگاه را این مشکلات مالی خلاص کنیم.

عبدیان درباره سفر به ایتالیا و مذاکره با استراماچونی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: سفر به ایتالیا چیزی قطعی نشده و انشالله زمانی مشخص شود، اعلام خواهد شد.

او درباره سرنوشت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و شرکت در این لیگ هم پاسخ را به مدیرعامل محول کرد و اینطور گفت: این را باید از خود مدیرعامل بپرسید و من اطلاعی ندارم در اینباره که بخواهم پاسخ دهم.

مهدی عبدیان که عضو اقتصادی جدید هیات مدیره استقلال است درباره برنامه‌هایش برای کمک به استقلال و رفع مشکلات مالی توضیح داد: نظر شخصی من این است که باشگاه استقلال باید در آمدزایی کند و مطمئنا از این درآمدزایی می‌شود همه هزینه‎‌ها باشگاه را پرداخت کرد؛ مطمئن هستم این اتفاق خواهد بود اما قطعا به زودی قابل اجرا نیست ولی در برنامه‌ای طولانی مدت می‌توان این برنامه اقتصادی را برای باشگاه پیاده سازی نمود.

تگ ها


استقلال تهران