پاسخ قاطع اینتر در مورد پیشنهاد بارسلونا

بارسلونا برای خرید استفان دی فرای، مدافع هلندی و ۲۷ ساله اینتر اقدام کرده که پاسخ نراتزوری منفی بوده است....


به گزارش "ورزش سه"، قابل پیش بینی است که با ورود رونالد کومان به رختکن بارسلونا شانس حضور بازیکنان هلندی در این تیم بیشتر شود و بعد از مطرح شدن گزینه هایی چون جینی واینالدوم و ممفیس دیپای، حالا گاتزتا دلااسپورت خبر از تمایل بارسلونا به جذب استفان دی فرای داده است.

اما به نظر می رسد موضع اینتر در این رابطه کاملا صریح بوده و آنها اعلام کرده اند حتی تمایل به مذاکره برای انتقال استفان دی فرای ندارند و پاسخ آنها تحت هر شرایطی منفی است. رونالد کومان که در رختکن تیم ملی هلند سابقه کار کردن با دی فرای را دارد، از او به عنوان گزینه ای مناسب برای تقویت خط دفاعی نام برده بود، اما به نظر می رسد اینتر به هیچ وجه قصد فروش این بازیکن را ندارد.

استفان دی فرای تا سال ۲۰۲۳ با اینتر قرارداد دارد و یکی از نقاط مهم پروژه آنتونیو کونته برای فصل بعد محسوب می شود. در واقع به جز او، روملو لوکاکو، الساندرو باستونی و نیکولا بارلا دیگر بازیکنان غیرقابل فروش نراتزوری محسوب می وند و مدیران باشگاه به هیچ وجه تمایلی حتی به مذاکره در مورد فروش این بازیکنان ندارند. به نظر می رسد جدایی دیگو گودین از اینتر و انتقال او به کالیاری قطعی باشد و این باشگاه تمایلی به از دست دادن یکی دیگر از مدافعان خود ندارد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ استفان دی فرای اینتر میلان بارسلونا