پاسخ قاطع سیمئونه؛ دوران سوارز به سر رسید؟

دیه گو سیمئونه در پایان بازی با چلسی پاسخی کنایه آمیز به تعویض لوئیس سوارز داد....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید دیشب در خانه چلسی با دو گل مغلوب شده و در مجموع با پذیرش شکست ۰-۳ وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشت. لوئیس سوارز مهاجم اوروگوئه ای اتلتیکو نتوانست کار خاصی برابر دفاع مستحکم چلسی انجام دهید و باز هم ناکام ماند.

آخرین بار لوئیس سوارز در سال ۲۰۱۵ و با لباس بارسلونا مقابل رم در یک بازی خارج از خانه در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده و بعد از آن دیدار در ۲۵ مسابقه متوالی در این امر توفیقی نداشته است. همچنین سوارز در هر شش مسابقه خود در این فصل لیگ قهرمانان اروپا در لباس اتلتیکومادرید موفق به گلزنی برای این تیم نشد.

او در لالیگا توانسته ۱۸ گل بزند که تنها ۵ گل برابر ۱۰ تیم بالای جدول بوده و در ۱۰ بازی اخیر اتلتیکو هم تنها یک گل او در جریان بازی به ثمر رسیده که به دربی هفته گذشته مادرید بر می گردد.

اکنون شاید راحت تر بتوان متوجه شد که چرا باشگاه بارسلونا تابستان اصرار به فروش سوارز داشت و تقریبا رایگان او را به اتلتیکو واگذار کرد.

در پایان بازی با چلسی و زمانی که یکی از خبرنگاران از دیه گو سیمئونه در مورد دلیل تعویض سوارز سوال کرد، پاسخ جالبی شنید. خبرنگار از سیمئونه پرسید که چرا زمانی که تیم تان به دو گل برای صعود نیاز داشت، بهترین مهاحم تان را بیرون کشیدید؟

ال چولو در پاسخ گفت:« خیلی ساده؛ چون می خواستیم دو گل بزنیم.»

سیمئونه در ادامه گفت:« کوریا به زمین آمد تا کنار ژوائو دینامیک تیم را عوض کند. موسی دمبله هم به پست سوارز رفت چون تازه نفس بود و با او شانس بیشتری برای گلزنش داشتیم. ژوائو هم فکر می کنم بهترین بازی اش در دو سال گذشته را انجام داد.»

کنایه سیمئونه به خستگی سوارز که ناشی از بالا رفتن سن اوست، نشان می دهد که شاید ستاره اروگوئه ای در اتلتیکو هم جایگاه برجسته ای در طولانی مدت پیدا نکند. او به هنگام تعویض با لبخندی معنا دار و خشمی درونی راهی سکوهای استمفورد بریج شد.

تگ ها


دیگو سیمئونه لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید