پاسخ مائورو ایکاردی به شایعات جدایی از PSG

مائورو ایکاردی، مهاجم PSG، در اینستاگرام خود به همه شایعاتی که در رابطه با پیوستنش به میلان یا یووه مطرح شده بود، پایان داد....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته شایعاتی در رسانه های ایتالیایی از جمله کالچو  مرکاتو منتشر شده بود که ادعا می کرد واندا نارا، همسر و مدیر برنامه های ایکاردی، در حال مذاکره با یوونتوس و میلان است تا این مهاجم آرژانتینی را بار دیگر به ایتالیا بازگرداند.

در این گزارش ادعا شده بود که واندا نارا به دنبال یافتن راه حلی است که او و همسرش را برای زندگی به میلان بازگرداند.

ایکاردی اما در اینستاگرام خود پاسخ این شایعات در باره آینده اش را داده و نوشته است: "متاسفم که بعضی رسانه ها اطلاعات نادرست منتشر می کنند. هم من و هم خانواده ام در پاریس بسیار خوشحالیم و من هنوز سال های زیادی قرارداد دارم. اینکه دیگر تیم ها به من علاقمند هستند باعث افتخار من است اما حال و آینده من در پاریس است."

سال گذشته PSG برای خرید مائورو ایکاردی از اینتر ۵۰ میلیون یورو پرداخت کرد. ایکاردی که قبل از آن به صورت قرضی به پاریس ملحق شده بود و به نظر می رسید که در این تیم جا افتاده است. اما در هفته های اخیر حقادعا می شد که شرایط برای این بازیکن آرژانتینی در پاریس خوب نبوده و حالا او در مسیر درجدایی از PSG قرار دارد. شایعه ای که ایکاردی پاسخ محکمی به آن داد.

تگ ها


پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال