پاسخ مبهم به احتمال جدایی ستاره مراکشی از اینتر

آلخاندرو کامانو، مدیر برنامه های اشرف حکیمی می‌گوید که آنها عجله ای برای تصمیم گیری در مورد آینده این بازیکن ندارند....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان ۲۰۲۰ بود که اشرف حکیمی بعد از پشت سر گذاشتن دورانی فوق العاده در دورتموند از این تیم جدا شد. در ابتدا تصور می شد با توجه به عملکرد فوق العاده این بازیکن رئال مادرید او را بازگرداند اما باشگاه اسپانیایی تصمیم به فروش او گرفت. 

باشگاه های زیادی در طول تابستان اخیر خواهان به خدمت گرفتن اشرف حکیمی بودند اما نهایتاً این بازیکن راهی اینتر شد تا چالش جدید خود را در فوتبال ایتالیا و زیر نظر آنتونیو کونته تجربه کند.  همانطور که انتظار می رفت حکیمی در فصلی که گذشت نمایش های درخشانی در نراتزوری داشت و به جرات می توان از او به عنوان یکی از مهم ترین ارکان قهرمانی اینتر در سری آ نام برد. 

با این حال گزارش‌ها حاکی از آن است که ممکن است باشگاه اینتر به دلیل مشکلات مالی تصمیم به فروش اشرف حکیمی بگیرد‌. همچنین در روزهای گذشته گفته شد که تمام کارهای انتقال ستاره مراکشی به پاری سن ژرمن صورت گرفته است.

در همین ارتباط آلخاندرو کامانو، مدیر برنامه‌های ستاره مراکشی، به شایعات واکنش نشان داده و می‌گوید: " در حال حاضر هیچ چیز وجود ندارد و ما آرام هستیم. حکیمی در حال حاضر با تیم ملی مراکش است و می خواهم توضیح دهم که من با هیچ باشگاهی صحبت نمی کنم.  او یک قرارداد چهار ساله با اینتر دارد؛ این یک قرارداد بسیار طولانی است."

تگ ها


اینتر میلان اشرف حکیمی