پاسخ مبهم گریزمان: آینده؟ نمی‌دانم، هرچیزی به وقتش!

در حالی که به نظر می‌رسد جدایی گریزمان از اتلتیکو مادرید قطعی است، اما بازیکن نمی‌داند مقصد بعدی‌اش کدام تیم است...

اخبار حاکی از آن است که ستاره تیم اتلتیکومادرید مذاکراتی با باشگاه بارسا داشته و تیم‌های دیگری نیز خواهان به خدمت‌گیری او هستند.

به گزارش مدال، گریزمان که تا پایان ماه ژوئن 2023 با اتلتیکومادرید  قرارداد دارد، اخیراً اعلام کرد در این تابستان از این باشگاه اسپانیایی جدا خواهد شد. در همین راستا برنامه «ال‌لارگوئرو» از شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا اخیراً مدعی شد شواهد و اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد باشگاه بارسلونا و آنتوان گریزمان مذاکرات خود را از ماه نوامبر آغاز کرده‌اند و در ماه مارس پیش از رویارویی اتلتیکومادرید با یوونتوس در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم قراردادی رسمی بین طرفین امضا شده و انتقال این بازیکن به نوکمپ قطعی است. این هافبک فرانسوی اما هنوز نمی‌داند که آینده حرفه‌ای‌اش چه خواهد شد، این در حالی است که منچستریونایتد هم مشتری وی است.
آنتوان گریزمان که در برتری 2 بر صفر شب گذشته (شنبه) تیم ملی فوتبال فرانسه مقابل بولیوی در مواجهه با این پرسش که «باشگاه بعدی‌تان کجاست؟»، گفت: سوال خوبی است اما نمی‌دانم مقصد بعدی‌ام کجاست. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. هر چیزی به وقتش.
گریزمان درباره گلزنی‌اش برای تیم ملی فرانسه نیز گفت: بازی برای تیم ملی فرانسه همیشه فوق‌العاده است. ما از بازی برای فرانسه لذت می‌بریم چون هر بازیکنی چنین شانسی نصیبش نمی‌شود.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات اروپا/اولین نشانه خرید تابستانی بارسا؛ گریزمان فالو شد!

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس کادنا سر منچستریونایتد نیوکمپ تیم ملی فرانسه آنتوان گریزمان بارسلونا لالیگا فوتبال