پاسخ مبهم گواردیولا درباره آینده ستاره انگلیسی

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی می‌گوید در مورد آینده رحیم استرلینگ باشگاه است که تصمیم نهایی را می گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در اوایل این فصل بود که رحیم استرلینگ به یک نیمکت نشین محض در منچسترسیتی تبدیل شد و حتی گفته شد که این بازیکن خواهان ترک اتحاد شده است. همچنین از بارسلونا به عنوان مقصد احتمالی این ستاره انگلیسی نام می‌بردند و گزارش‌ها حکایت از آن داشت که سرمربی جدید تیم کاتالانی یعنی ژاوی هرناندز خواهان انتقال رحیم استرلینگ به نوکمپ شده است.

ماجرا به قدری جدی شد که حتی خود رحیم استرلینگ نیز در مصاحبه ای به شکل علنی از نیمکت نشینی در منچسترسیتی ابراز نارضایتی کرده و گفته بود: "اگر گزینه ای به منظور رفتن به جایی برای بیشتر بازی کردن وجود داشته باشد، من از آن استقبال می‌کنم. همانطور که گفتم فوتبال برای من مهمترین چیز است."

در ادامه شرایط به طور کلی برای رحیم استرلینگ تغییر کرد و حالا این ستاره انگلیسی دوباره به ترکیب ثابت منچستر سیتی بازگشته و مورد اعتماد پپ گواردیولا قرار دارد. این بازیکن دو شب پیش در جریان دیدار برابر نوریچ نیز موفق به ثبت هت‌تریک شد تا نشان دهد که در چه آمادگی بالایی سر می برد.

با این حال سرمربی منچسترسیتی واکنش مبهمی به وضعیت آینده این بازیکن که تا سال 2023 با سیتیزن‌ها قرارداد دارد، نشان داده است. پپ گواردیولا گفت: "هیچکس در مورد اینکه او چقدر بازیکن مهمی برای ماست، شک ندارد. چیزی که من می خواهم این است که هر روز عملکرد خوبی ارائه دهد، نه فقط در مورد او بلکه می‌خواهم همه بازیکنان این گونه باشند. اگر تعداد بازی های او از زمانی که با هم هستیم را حساب کنیم، خیلی زیاد است. او یک بازیکن کلیدی است. 

در مورد آینده، من نمی دانم چه اتفاقی قرار است بیفتد. باشگاه تصمیم می گیرد.  من نظرم را می‌گویم، اما مطمئناً باشگاه همیشه تصمیم نهایی را می‌گیرد."

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال