پاسخ مثبت ستاره آلمانی به فرانک لمپارد

به نظر می رسد کای هاورتز بعد از مذاکره شخصی با فرانک لمپارد تصمیم به انتقال به چلسی در تابستان گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، کای هاورتز یکی از مهم ترین نام های بازار نقل و انتقالات تابستانی محسوب می شود و اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال او به تیم هایی چون چلسی، رئال مادرید و بایرن مونیخ مطرح شده است. اما اسکای اسپورتس امروز در گزارشی مدعی شد باید انتقال این ستاره جوان به چلسی را برای فصل بعد قطعی دانست.

به نظر می رسد فرانک لمپارد، سرمربی جوان چلسی شخصا با کای هاورتز وارد مذاکره شده و او را برای انتقال به استمفوردبریج راضی کرده است. لورکوزن از موضع تقاضای ۱۰۰ میلیون یورویی گذشته پایین آمده و به نظر می رسد ستاره خلاق آلمانی با رقمی در حدود ۸۰ میلیون یورو با چلسی قراردادش را امضا خواهد کرد. بایرن مونیخ تا چندی قبل بخت اول جذب کای هاورتز بود، اما آنها اولویت خود را خرید لروی سانه قرار دادند و در نهایت انتقال هافبک لورکوزن منتفی شد.

پس بدین ترتیب به نظر می رسد باید سومین خرید بزرگ چلسی را در تابستان قطعی دانست. پیش از این حمیم زیاش و تیمو ورنر راهی این تیم شده بودند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی رسما قرارداد کای هاورتز امضا خواهد شد. البته هنوز باشگاه چلسی با لورکوزن توافق نکرده، اما این اتفاق نیز احتمالا به زودی رخ خواهد داد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ چلسی