پاسخ محکم اینتر به بارسا؛ لائوتارو فروشی نیست

مدیر ورزشی اینترمیلان آب پاکی را روی دست بارسلونا ریخت و گفت در شرایط فعلی انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ غیرممکن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیرو آسیلیو مدیر ورزشی باشگاه اینترمیلان امیدهای بارسلونا برای به خدمت گرفتن لائوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی این تیم را ناامید کرد و گفت لائوتارو در حال حاضر فروشی نیست.

این در حالی است که مدتها است شایعات بسیاری درباره انتقال لائوتارو به بارسا مطرح بوده و این شایعات به خصوص در دوران بحران کرونا به او رسیده. رسانه‌ها مدعی بودند بارسا قصد دارد ستاره آرژانتینی را به عنوان جانشینی بلندمدت برای لوئیس سوارز به خدمت بگیرد.

اما پیرو آسیلیو در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت: " باشگاه بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز اقداماتی انجام داد ولی مذاکره درباره او بین دو باشگاه هرگز شروع نشد. در قرارداد او بندی بود که هرگز فعال نشد و ما از زمان منقضی شدن زمان فعال شدن این بند دیگر او را فروشی نمی دانیم".

از زمان ایجاد تنش در بارسلونا متعاقب درخواست لئو مسی برای ترک این تیم از اینترمیلان به عنوان یکی از گزینه های او یاد شده ولی رابطه دو باشگاه در این مدت تیره تر شده است.

بیشتر بخوانید:
واکنش باشگاه اینتر به شایعه جذب لیونل مسی

ضربه جدید به بارسا: لائوتارو در اینتر می‌ماند

 

 

بیشتر بخوانید:
واکنش باشگاه اینتر به شایعه جذب لیونل مسی

ضربه جدید به بارسا: لائوتارو در اینتر می‌ماند

 

 

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان فوتبال جهان بارسلونا فوتبال