پاسخ محکم راموس به مصاحبه جنجالی پیکه!

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مدعی شد جنجال های اخیر به خاطر صدرنشینی این تیم است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جرارد پیکه هفته گذشته مدعی شد با این شرایط کسب عنوان قهرمانی برای بارسلونا دشوار است و تلویحا اذعان داشت داوری ها به سود رئال مادرید است. سرخیو راموس که در بازی امشب برابر مایورکا به زیبایی و با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی موفق به گلزنی شد، پاسخ مدافع اسپانیایی بارسلونا را داده است.

سرخیو راموس گفت: "همه این سر و صداهایی که ایجاد می شود طبیعی است. این جنجال ها به خاطر این است که ما صدرنشین هستیم و پیش از این خبر از چنین حرف هایی نبود. من فکر نمی کنم داوران تصمیماتی از پیش تعیین شده بگیرند. می خواهند کاری کنند شرایط به شکلی به نظر می رسد که انگار ما باید از داوران تشکر کنیم که صدرنشین هستیم. اجازه ندهید مردم فیلم بازی کنند.

گلزنی برای رئال مادرید؟ این پاداشی برای استقامت، ثبات و برای سالها تلاش است. من از رخ دادن این اتفاق خوشحالم. امروز تیم متوجه خستگی متراکم از برگزاری مسابقات در هر سه روز یک بار شد. مسیر زیادی برای پیشرفت وجود دارد. ما از سبک بازی تیم راضی نیستیم و آنها ما را در چند مرحله متوقف کردند. شما همیشه می توانید کمی بیشتر بخواهید. ما باید در نیمه زمین رقبا مالکیت توپ را در اختیار بگیریم و کنترل بیشتری بر بازی داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید ۲ مایورکا 0؛ تعقیب و گریز در صدر جدول لالیگا ادامه دارد
کونته: ناامیدم، نمی‌توانم چیزی بگویم!
سولسشر و تمجید ویژه از دو ستاره فرانسوی یونایتد

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید جرارد پیکه سرخیو راموس رئال مادرید مایورکا رئال مادرید-مایورکا لالیگا فوتبال