پاسخ منفی بارسا به بایرن برای پدیده ۱۷ ساله

پدری گونزالس بازیکن ۱۷ ساله جدید بارسلونا، نیامده مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، بارسلونا سپتامبر گذشته بود که پِدری را از لاس پالماس جذب کرد و او فصل گذشته در دسته دوم اسپانیا ۳۶ بازی نیز انجام داد. پدری از فصل پیش رو بازیکن بارسلونا خواهد بود و مراسم معارفه اش نیز سه هفته پیش با حضور سران بارسا به انجام رسید.

او دو روز پیش اولین بازی خود با پیراهن بارسا را برابر ناستیچ انجام داد و رویایش محقق شد ولی هنوز نام او به طور رسمی برای فهرست فصل بعد بارسا وجود ندارد و باید دید کادر فنی در مورد او چه تصمیمی خواهد گرفت.

پدری سخت مورد علاقه بایرن مونیخ قرار دارد و باشگاه مونیخی او را قرضی برای فصل بعد می خواهد اما پاسخ بارسا به این درخواست منفی بوده است. رونالد کومان سرمربی بارسا پس از بازی با ناستیچ و در مورد پدری گفته بود که سبک بازی او دقیقا مطابق با بارسلوناست و می تواند آینده درخشانی داشته باشد.

مشکل اما اینجاست که با حضور لیونل مسی، عثمان دمبله، فرانسیسکو ترینکائو، فیلیپه کوتینیو و گریزمان در فاز تهاجمی، احتمالا فرصت بازی زیادی به پدری نخواهد رسید و ممکن است باشگاه کاتالان گزینه انتقال قرضی او را مد نظر داشته باشد ولی در این صورت قطعا او به باشگاهی اسپانیایی قرض داده خواهد شد. این باشگاه شاید لاس پالماس هم باشد تا او یک سال دیگر را نیز برای باشگاه سابقش بازی کند.

تگ ها


بایرن مونیخ بارسلونا