پاسخ منفی حاج صفی به پیشنهاد قطری‌ها

ملی پوش ایرانی از مدت ها قبل مورد توجه باشگاه های قطری قرارداشت اما با وجود ارائه پیشنهادی نجومی از کوچ به لیگ ستارگان منصرف شد ......

ملی پوش ایرانی از مدت ها قبل مورد توجه باشگاه های قطری قرارداشت اما با وجود ارائه پیشنهادی نجومی از کوچ به لیگ ستارگان منصرف شد ...

ملی پوش ایرانی از مدت ها قبل مورد توجه باشگاه های قطری قرارداشت اما با وجود ارائه پیشنهادی نجومی از کوچ به لیگ ستارگان منصرف شد.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، احسان حاج صفی مدافع چپ تیم ملی ایران و باشگاه سپاهان از مدتی قبل به شدت مورد توجه یکی دو باشگاه قطری قرار گرفته بود تا جایی که چند هفته پیش از طریق واسطه ای قطری پیشنهادی وسوسه کننده به ارزش یک و نیم میلیون دلار از باشگاه الغرافه دریافت کرد.
حاج صفی که بعد از تجربه تلخ در اولین حضور در اروپا و بوندس لیگا B همچنان رویای بازی در قاره سبز و لیگ های اروپایی را در سر داشت برای پاسخ دادن به این پیشنهاد وسوسه کننده فرصت خواست که در همین گیر و دار مدیربرنامه این بازیکن زمینه حضور احسان در فوتبال یونان و باشگاه پانیونیوس را فراهم کرد تا ملی پوش سپاهانی ها با زدن قید قرارداد میلیون دلاری قطری ها راه اروپا را در پیش گرفته و با قراردادی بسیار ناچیز مسافر آتن یونان شود.