پاسخ منفی دوباره یوونتوس به بارسلونا

به نظر می رسد بارسلونا در تلاش دوباره برای جذب ماتیس دی لیخت، مدافع میانی و هلندی یوونتوس ناکام مانده است....

به گزارش "ورزش سه"، خوان لاپورتا از بدو ورود به باشگاه بارسلونا در تلاش برای جذب بازیکنان بزرگ برای فصل بعد این تیم بوده، اما تا به حال که تلاش او برای خرید بازیکنانی چون نیمار و ماتیس دی لیخت ناکام بوده است. البته بارسلونا دو سال پیش و در تابستان سال ۲۰۱۹ نیز همین روند را طی کرده و در آن مقطع نیز نتوانست رضایت ماتیس دی لیخت و البته مینو رایولا، مدیر برنامه جنجالی و ایتالیایی او را جلب بکند.

مدیران بارسلونا در آن مقطع قصد داشتند انتقال ماتیس دی لیخت را همزمان با پروسه جذب فرانکی دی یونگ هلندی که در تابستان همان سال با ۶۵ میلیون پوند از آژاکس راهی نوکمپ شد نهایی سازند. حالا نشریه آ.اس مدعی شد در جریان مذاکرات دو باشگاه برای راه اندازی پروژه سوپرلیگ اروپا، مدیران بارسلونا از همتای خود در یوونتوس در مورد شرایط جذب مدافع هلندی جویا شده اند، اما پاسخ مدیران بیانکونری با قاطعیت منفی بوده است.

یوونتوس که دو سال پیش ماتیس دی لیخت را با رقم ۶۸ میلیون پوند جذب کرد، سالها روی درخشش این مدافع جوان در خط دفاعی حساب کرده و حتی اخباری در مورد احتمال اختصاص یافتن بازوبند کاپیتانی به او در فصول بعدی مطرح شده است. بارسلونا تا اینجا برای جذب اریک گارسیا از منچسترسیتی به توافق دست یافته و البته با توجه به جدایی احتمالی ساموئل اومتیتی، می خواهد برای خرید یک مدافع میانی دیگر نیز اقدام بکند.

تگ ها


فرانکی دی یونگ ماتیاس دی لیخت یوونتوس بارسلونا