پاسخ منفی زرینچه به درخواست فتح‌الله‌زاده

علی فتح الله زاده شب گذشته در برنامه فوتبال برتر گفت که از زرینچه خواسته ام که در این شرایط استقلال را تنها نگذارد و مقابل شاهین بوشهر روی نیمکت بنشیند....

به گزارش مدال، جواد زرینچه در خصوص شایعاتی که پیرامون حضورش روی نیمکت استقلال در بازی امروز مطرح شده است اظهار داشت: این خبر صحت ندارد. برای همیشه از استقلال رفته‌ام و آنهایی که علیه من شعار دادند را به خدا واگذار می‌کنم.

وی افزود: برای خودم شخصیت دارم و هرگز زیر بار حرف زور نمی‌روم. تیم در صدر جدول است ولی آقایان شعار دادند حیا کن و رها کن. وقتی تیمی به موفقیت رسیده یعنی همه عواملش زحمت کشیده‌اند ولی یک عده با اهداف خاص شعارهایی دادند که من از استقلال بروم. اشکالی هم ندارد می‌روم ولی آنها یادشان باشد به استقلال خیانت کرده‌اند.

سرپرست مستعفی استقلال در ادامه تصریح کرد: از جیبم برای استقلال هزینه کردم ولی به جای تشکر فحش خوردم. منتی هم بر سر کسی ندارم اگر این کار را کردم برای تیمی بود که عشق دوران جوانی‌ام بوده است. منفعتی ندارم که برای برگشت به استقلال دست و پا بزنم. از این بی مهری‌ها زیاد دیده بودم ولی این بار برایم فرق می کرد. یادتان باشد نه امروز بلکه برای همیشه از استقلال رفتم، رفتم تا آنهایی که فکر می‌کنند رفتارها و کارهایشان درست است ادامه بدهند. فقط امیدوارم روزی متوجه شوند چه اشتباهاتی کرده‌اند.

 

بیشتر بخوانید:

انتخاب سرمربی قبل از مدیرعامل!/داستان تامل برانگیز استقلال و استرا

افشارزاده: فتح الله زاده می‌تواند مشکلات استقلال را حل کند

تگ ها


باشگاه استقلال سرپرست مستعفی استقلال جواد زرینچه علی فتح الله زاده فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال