پاسخ منفی ستاره بارسا به پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی

فرنکی دی‌یونگ هافبک جدید بارسلونا اعتراف کرد که در تابستان از پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی پیشنهاد داشته ولی روند مثبت مذاکرات با بلوگرانا باعث عدم پیوستنش به قهرمان فرانسه و انگلیس شده است....

فرنکی دی‌یونگ هافبک جدید بارسلونا اعتراف کرد که در تابستان از پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی پیشنهاد داشته ولی روند مثبت مذاکرات با بلوگرانا باعث عدم پیوستنش به قهرمان فرانسه و انگلیس شده است.

به گزارش مدال، «فرنکی دی‌یونگ» تابستان با 75 میلیون یورو از آژاکس به بارسلونا پیوست اما بارسلونا برای جذب او با چند باشگاه بزرگ فوتبال اروپا رقابت داشت و حالا ستاره هلندی بعد از گذشت چند ماه در این خصوص اعتراف جالبی کرد.

دی‌یونگ در مصاحبه جدید خود در این خصوص گفت: «اگر به بارسلونا نمی‌پیوستم شاید سرانجام به پاری‌سن‌ژرمن یا منچسترسیتی رفته بودم. درست نیست که بگوییم مسئله مالی بود زیرا پول برای من اولویت نیست. بارسلونا را برای این برگزیدم که بیشتر از همه به من علاقه نشان داد اما اگر روند مذاکرات خوب پیش نمی‌رفت در یکی از آن دو تیم فوتبالم را ادامه می‌دادم.»

بیشتر بخوانید:

تیم منتخب سال ۲۰۱۹ فیفا معرفی شد

تگ ها


فرانکی دی یونگ دی یونگ بارسلونا بارسلونا آبی و اناری‌ها بلوگرانا منچسترسیتی پاری سن ژرمن سیتیزن‌ها دی یونگ منچسترسیتی دی یونگ پاری سن ژرمن فوتبال جهان لالیگا فرنکی دی یانگ بارسلونا Primera División فوتبال