پاسخ منفی ستاره فرانسوی بتیس به میلان و آرسنال

به گزارش مارکا نبیل فکیر، ستاره فرانسوی رئال بتیس که آث میلان و آرسنال علاقه زیادی به جذب او دارد خواهان ماندگار شدن در این تیم شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس اعلام روزنامه اسپانیایی مارکا، نبیل فکیر، ستاره فرانسوی که در فصل اول حضورش در رئال بتیس درخشیده و چشمهای زیادی را به خود معطوف کرده و به شدت مورد علاقه دو باشگاه آث میلان و آرسنال قرار گرفته، به بتیس اعلام کرده که خواهان ماندگار شدن در این تیم است و به این ترتیب انتقال به میلان یا آرسنال منتفی شده است.

نبیل فکیر، بازی‌ساز فرانسوی در فصل جاری اولین فصل حضورش در لالیگا را در بتیس سپری می‌کرد و تا پیش از تعلیق فصل به دلیل بحران کرونا نمایش‌های درخشانی برای این تیم داشت. نمایش‌های درخشانی که باعث شده بود دو تیم آث میلان و آرسنال تلاشهای خود برای جذب او در فصل تابستان را آغاز کنند.

مارکا می‌گوید نبیل فکیر به مدیران بتیس اعلام کرده که تنها در صورتی خواهان ترک این تیم است که مقصد او یکی از دو تیم اسپانیایی رئال مادرید و بارسلونا باشد.

فکیر پیش از پیوستن به بتیس، در  سال ۲۰۱۸ از باشگاه سابقش لیون در آستانه پیوستن به لیورپول قرار داشت که معامله بین دو باشگاه انجام نشده و او  راهی اسپانیا شد تا پیراهن بتیس را به تن کند.

بیشتر بخوانید:
آگوئرو: خیلی از بازیکنان نگران شروع بازی‌ها هستند
مسی لائوتارو را به نیوکمپ می‌برد؟
کلوپ: خاطره قهرمانی با دورتموند را فراموش نمی‌کنم 

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نبیل فکیر آرسنال رئال بتیس آث میلان لیگ برتر لالیگا سری آ فوتبال