پاسخ منفی کیانوش به دعوت سرمربی تیم ملی!

کیانوش رستمی بازهم در اردوی تیم ملی حاضر نشد و فعلا هم دلیل موجهی برای آن بیان نشده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد از ۷، ۸ ماه تعطیلی اردوی تیم ملی وزنه برداری و در شرایطی که نام کیانوش رستمی در لیست دعوت شدگان به تیم ملی از سوی برخواه به چشم می خورد، بار دیگر این وزنه بردار حاضر نشد در کنار سایر ملی پوشان در اردو حاضر شود. 


کیانوش رستمی که از چند سال قبل روش عجیبی را برای تمرینات خود در نظر گرفته و حاضر نیست زیر نظر مربیان تیم ملی تمرین کند، در المپیک ریو به مدال طلا دست پیدا کرد و به واسطه آن توانست به سیستم تمرین انفرادی ادامه دهد.


با اینکه نتایج سال های اخیر کیانوش و اوت کردن او در چند رویداد مهم نشان داده که دیگر روش تمرینی او هم جواب نمی دهد، اما همچنان این وزنه بردار تاکید دارد که باید به صورت جداگانه حمایت شود تا به المپیک برسد. 
در حالی که از دیروز همه وزنه برداران دعوت شده از جمله سهراب مرادی در اردوی تیم ملی حاضر شدند، کیانوش رستمی در اردو غیبت دارد. دبیر فدراسیون می گوید که کیانوش با یکی از مربیان تماس گرفته و درباره غیبت خود توضیح داده، اما بعید است که او دلیل موجهی برای غیبت خود داشته باشد.


در ماههای اخیر اختلافات بین کیانوش رستمی و فدراسیون نه تنها حل نشده، بلکه رییس فدراسیون هم در چند برهه تاکید کرده که این وزنه بردار باید در چارچوب تیم ملی تمرین کند. 
حالا باید نشست و دید فدراسیون چه تصمیمی در قبال کیانوش رستمی خواهد گرفت؛ در حالی که در دسته ۹۶ کیلوگرم سهراب مرادی آماده را هم برای حضور در المپیک در دسترس دارد. شاید این بار غیبت رستمی به قیمت از دست رفتن المپیک برای او تمام شود. 


البته بعید نیست مثل دفعات قبلی بازهم پای رییس کمیته ملی المپیک وسط بیاید و کیانوش بتواند با سیستم خود و جدا از تیم ملی خودش را برای مسابقات پیش رو آماده کند.

تگ ها


وزنه برداری کیانوش رستمی