پاسخ کاسیاس به یک سوال سخت؛ مسی یا رونالدو؟

ایکر کاسیاس، اسطوره باشگاه رئال مادرید کریستیانو رونالدو را به لیونل مسی ترجیح می‌دهد....

به گزارش "ورزش سه"، دو افسانه دنیای فوتبال یعنی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو طی سالهای اخیر تمام افتخارات ممکن را چه در سطح فردی و چه در قالب تیمی به دست آورده‌اند. با این حال همواره کشمکشی بین هواداران این تیم و حتی برخی اهالی فوتبال در مورد اینکه کدام یک از این دو نفر بهتر است، وجود داشته است.

کاسیاس اسطوره باشگاه رئال مادرید و دروازه‌بان سابق این تیم نیز به جمع کسانی اضافه شده که از بین مسی و رونالدو یک نفر را انتخاب کرده اند. او در این باره گفت: " اگر مجبور شوم رونالدو را با مسی مقایسه کنم، آنچه کریستیانو انجام داده چشمگیرتر است زیرا همه ما می دانیم که مسی از استعداد بسیار بالایی برخوردار است اما کریستیانو مصمم بود و سخت تلاش کرد تا بهترین باشد.

من احساس می کنم ما خوش شانس بودیم که توانسته ایم از دو بازیکن خارق العاده لذت ببریم. برای افرادی که کریستیانو را نمی شناسند، او می تواند مغرور و متکبر به نظر برسد اما کاملاً برعکس است."

کاسیاس در ادامه پیرامون شرایط سختی که به خاطر بیماری قلبی اش تجربه کرد نیز گفت: " از نظر اوضاعی که برای من پیش آمد واقعا خوش شانس بودم اما متاسفانه برای همه این‌طور نیست. این باعث تغییر من شده و می دانم که شما باید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و در لحظه زندگی کنید. من با افرادی صحبت کردم که مدت‌ها با آنها حرف نزده بودم. من حالا به روز زندگی می کنم و هرگز نگران فردا یا هفته آینده نیستم."

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیونل مسی ایکر کاسیاس پورتو یوونتوس بارسلونا