پاسخ کریمی به استقلالی‌ها؛ تا دیشب با من تماس هم نگرفتند!

هافبک ناراضی استقلال می‌گوید مسئولان این باشگاه تا شب گذشته هیچ صحبت و تماسی با او برای تمدید قرارداد انجام ندادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، موضوع تمدید قرارداد علی کریمی با استقلال یکی از سوژه های داغ فوتبال طی روزهای گذشته بوده است. درباره هافبک آبی ها گفته می شد که او به خاطر پیشنهاد خوب از قطر اعلام جدایی کرده است. در این خصوص امروز مددی معاون اجرایی باشگاه استقلال هم در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد که کریمی به آنها گفته پیشنهاد مالی خوب دارد و به استقلال برنمی‌گردد. این صحبت ها اما به مذاق کریمی خوش نیامده است.


ستاره استقلال در لیگ نوزدهم درباره صحبت های مددی به ایلنا گفته است: من اصلا مددی را نمی‌شناسم که بخواهم با ایشان حرفی داشته باشم و مذاکره کنم. اگر قرار به مذاکره باشد بنده فقط با مدیرعامل باشگاه صحبت می‌کنم.

علی کریمی که به شدت نسبت به صحبت‌های معاون استقلال شاکی است، تاکید کرد:بعد از فینال جام حذفی بنده نه با کسی مذاکره‌ای کردم و نه با کسی حرفی زدم حتی مصاحبه‌ای هم در خصوص شایعات اخیر از من ندیده‌اید. ایشان با عشق مصاحبه، هر روز یک مطلبی در خصوص من انعکاس می‌دهد. بنده فقط شب گذشته مکالمه‌ای با آقای سعادتمند داشتم.
باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون کریمی و مدیران استقلال رخ می دهد وتکلیف قرارداد او به کجا می‌انجامد.

بیشتر بخوانید:

مددی: کریمی گفت با استقلال قرارداد نمی بندم

پشیمانی سعادتمند پس از انتشار پست خداحافظی با کریمی

 

 

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران علی کریمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال