پاسخ کنایی مجری فوتبال برتر به تاج

ماجراهای محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر و مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال بعد از گذشت هفته ها از آن برنامه پرحاشیه هنوز تمام نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر محمدحسین میثاقی در بخشی که در ارتباط با وضعیت لیگ های رده پایین تر صحبت می کرد حرفی زد که خیلی ها از او برداشت های مختلفی انجام دادند اما به نظر می رسد کنایه او به مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال بوده است.


میثاقی در ویدئویی که در فضای مجازی پربیننده شده درباره اتفاقات لیگ دسته ۲  صحبت هایی انجام داده و می گوید:" یک تیم در ۵ بازی آخرش ۳۰ گل خورده است یا یک تیم در یک نیمه ۳ کرنر و در نیمه دوم ۱۹ کرنر داده است. آمارها را ببینید خنده تان می گیرد دقیقا مثل آمارهایی که درباره برخی از برنامه های تلویزیونی مطرح می شود و می گویند فلان تعداد بیننده دارد و..."


این حرف های میثاقی که خیلی ها تعابیر مختلفی از آن کردند اشاره و کنایه به حرف های مهدی تاج است که چند روز پیش در مصاحبه ای با انتقاد از محمدحسین میثاقی گفت:" چند بار یک مجری می گوید بی کفایت، هیات رئیسه بی کفایت...این ها جرم است. بی کفایت کسی است که برنامه ای با سه میلیون بیننده را می رساند به ۲۰۰ هزار بیننده."


تاج در حالی این حرف ها را زد که در آن برنامه پرحاشیه و جنجالی در فوتبال برتر حضور پیدا کرده بود نیز بارها با میثاقی برسر مسایل مختلف دچار چالش شد و رئیس سابق فدراسیون چندباری به برنامه نود و عادل فردوسی پور اشاره کرد.

بیشتر ببینید:

واکنش میثاقی به آمار برنامه های تلویزیونی/ ویدیو

بررسی تغییرات عجیب داوری دربی توسط میثاقی

 

 

تگ ها


شبکه سه مهدی تاج محمدحسین میثاقی فدراسیون فوتبال صدا و سیما فوتبال ایران شبکه سه مهدی تاج محمدحسین میثاقی فدراسیون فوتبال صدا و سیما فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال