پاسخ PSG به رئال؛ رکورد تاریخی نیمار می‌شکند

سران PSG از پیشنهاد نجومی دیشب رئال برای کیلیان امباپه شگفت زده شده و انتظار دریافت آن را نداشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته بود که رسانه های اسپانیایی خبر از ارسال نخستین پیشنهاد رسمی رئال برای کیلیان امباپه دادند. باشگاه مادریدی پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی ارائه داده در حالی که می تواند ژانویه با امباپه بدون مشکل وارد مذاکره شده و تابستان بعد او را رایگان جذب کند اما این پیشنهاد برای رئال مادرید، برد-برد است.

فلورنتینو پرز رئیس رئال با این حرکت خود نشان داد که تحت هر شرایطی کیلیان امباپه را می خواهد و ستاره فرانسوی نیز حالا می داند که رئال برای وی چه ارزش بالایی قائل شده است. اگر پی اس جی پیشنهاد را قبول کند، رئال به هدف خود همین تابستان می رسد و اگر در هر صورت امباپه ماندنی شود، ستاره جوان برای رئال یک سال دیگر صبر خواهد کرد چرا که حالا اطمینان یافته که چه ارزشی نزد رئال دارد.

امباپه در آخرین دیدارهایی که با " ناصر الخلیفی"، رییس باشگاه پاریسی داشته، وعده چهار سال پیش رهبران باشگاه را در مورد "تعهد" به مذاکره برای جدایی احتمالی او از PSG در صورت دریافت پیشنهاد رئال مادرید را یادآوری کرده است. او حرفش را زده و موضوع از نظر امباپه تمام شده است. در ساعات گذشته با ارائه پیشنهادی از سوی رئال مادرید برای خرید امباپه، زمان آن رسیده که رییس باشگاه پاری سن ژرمن نیز به وعده خود عمل کند.

هدف ناصر الخلیفی رئیس پی اس جی اما حفظ امباپه است و فعلا پاسخی به پیشنهاد رئال نداده ولی طبق ادعای اکیپ، او و دیگر مسئولان باشگاه معتقدند که رئال می تواند پیشنهاد خود را تا ۲۰۰ میلیون یورو نیز افزایش دهد و حتی توان پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو برای امباپه را نیز دارد تا با رکورد نقل و انتقالات که در اختیار نیمار است برابری کند.

پی اس جی ۴ سال پیش ۲۲۲ میلیون یورو برای نیمار پرداخت کرد که هنوز بازیکنی نتوانسته با این رکورد برابری کند.

اکیپ همچنین نوشته است که پی اس جی رقمی بین ۲۰۰ تا ۲۲۲ میلیون یورو را تقاضا خواهد کرد و اگر رئال موافقت کند، انتقال امباپه نیز قطعی خواهد شد. بسیاری از منابع فرانسوی و اسپانیایی معتقدند سرنوشت امباپه دوشنبه یا سه شنبه آینده مشخص می شود و تا آن روز، امباپه همچنان کانون داغ شایعات خواهد بود.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال