پاس جادویی خدای فوتبال سوئد! (عکس)

کاپیتان ۳۹ ساله تیم ملی سوئد پس از دوری ۵ ساله‌اش از رقابت‌های ملی، در اوج آمادگی به میادین بازگشته و نقش پررنگی در موفقیت تیمش داشته است....

به گزارش "ورزش سه" بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به تیم ملی، شایعه‌ای بود که رنگ واقعیت به خود گرفت و حالا در دو بازی مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز زلاتان برای سوئدی‌ها به میدان رفته است؛ مهاجم آماده تیم میلان در تیم ملی هم فرم ایده‌آل خود را به اجرا گذاشت و توانسته بهترین بازیکن سوئد شناخته شود. چرا که او در بازی نخست مقابل گرجستان تک گل پیروزی بخش سوئدی‌ها را به شکلی جالب‌توجه و با پ پا ساخت.

شب گذشته زلاتان به مانند دیدار با گرجستان بار دیگر گلسازی کرد و این‌بار مقابل کوزوو برای آگوستینسون توپ را با پشت‌پای خود فرستاد تا گل اول سوئدی‌ها در شب پیروزی سه گله شاگردان اندرسون به ثمر برسد و در بازگشت به عرصه ملی، زلاتان در دو مسابقه دو پاس گل به ثبت رسانده باشد و سوئد به لطف درخشش کاپیتان خود بالاتر از اسپانیا در صدر گروه دوم مرحله انتخابی جام جهانی جای گرفته باشد.

جالب آن‌که زلاتان شب گذشته پس از گلزنی تیمش، به استقبال گلزن نرفت و آغوش خود را باز کرد تا آگوستینسون و دیگران بازیکنان تیم ملی سوئد به آغوش او بیایند و شادی پس از گل را این‌چنین اجرا کنند.

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ تیم ملی سوئد سوئد فوتبال