پاشازاده: استقلال نسبت به ۵-۴ سال قبل جلوتر است

مدافع سابق استقلال می‌گوید اگر اعضای این تیم دست به &#۱۶۰;دست هم بدهند آبی‌ها می‌توانند دوباره جام بیاورند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی پاشازاده درباره وضعیت نقل و انتقالاتی استقلال که موجب نگرانی هواداران این تیم شده است، اظهار کرد: در مورد تکلیف که باشگاه باید نظر بدهد و ما نمی‌توانیم صحبتی بکنیم. خبر دقیقی از باشگاه استقلال ندارم ولی طبق چیزهایی که شنیدم، باید در ابتدا با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده تمدید کنند که نمی‌دانم دقیقاً چند نفر هستند و اینکه  کادرفنی چه لیستی داده است.

او ادامه داد: شاید نمی‌خواهند مذاکرات‌شان را علنی کنند و شاید در خفا صحبت کردند. در این خصوص باشگاه باید صحبت کند و ما نمی‌توانیم اعتراض کنیم بگوییم یار نگرفتید، شاید دارند صحبت می‌کنند ولی به نظر من اطلاع رسانی به طرفداران بهترین کار است چراکه آنها نگران هستند؛ هرچند امسال یار گرفتن سخت است، اما ان‌شاالله از پس آن بر بیایند چون هم رقم‌ها بالا رفته و هم تیم‌ها دارند به نوعی بسته می‌شوند که بتوانند سهمیه آسیا را بگیرند.

بازیکن پیشین استقلال در مورد جدایی قطعی بازیکنانی مثل قایدی، میلیچ و نادری و احتمالاً دیاباته و مطهری عنوان کرد: قایدی استثنایی کار کرد و در این مدت صحبت‌های زیادی در خصوص او شد و بهتر است من چیزی نگویم چون همه واقعیت را می‌دانند و  به غیر از نادری که این فصل سال بدی نداشت، سه نفر دیگر فصل خوبی نداشتند. من نمی‌دانم رقم قرارداد آنها به چه شکل است و کادر فنی چگونه می تواند از آنها کار بکشد و بازی بگیرد و یا اعتقادی به آنها دارد یا خیر؟ همه این‌ها تاثیرگذار است. مگر سال گذشته دیاباته چند بازی انجام داد؟  تقریباً می‌توانیم بگوییم هیچی. ارسلان هم خیلی گل نزد و گل‌هایش هم حساس نبود، اما تلاشش را کرد و بازیکن خوبی بود؛ باید دید نظر کادر فنی و باشگاه چیست و به آن احترام گذاشت. 

پاشازاده درباره جام نگرفتن استقلال طی سالیان اخیر و شرایطی که برای این تیم در فصل جدید وجود دارد، ابراز کرد: در کل دنیا در فوتبال اینگونه است که همه تلاش می‌کنند و یک تیم جام می‌گیرد. به هر حال در چند سال اخیر استقلال مشکلات زیادی داشته و همیشه دیر بسته شده و همیشه مشکلات بازیکن، مدیریت و مربی داشته و همه این‌ها دلایلی بود که باعث شد استقلال جام نگیرد و در این بین به پرسپولیس هم کاری نداریم؛ نوش جانشان.

او یادآور شد: دلایل خودمان را باید عنوان کنیم؛ امسال به نسبت ۵-۴ فصل گذشته جلوتر هستیم. حداقل هیئت مدیره، مدیرعامل و سرمربی داریم؛ ان‌شاالله که این‌ها دست به دست هم دهند و به استقلال کمک کنند.  یک مجموعه به تنهایی نمی‌تواند موفق باشد. نه مربی و نه  هیئت مدیره و نه مدیرعامل تنها خوب کار نمی‌کنند و همکاری این سه گروه واقعاً خیلی مهم است. ان‌شاالله این اتفاق بیفتد و تیم با خیال آسوده تمرین کند و هیچ حاشیه‌ای نداشته باشد، اگر این مسائل حل شود استقلال می‌تواند جام بیاورد.

پیشکسوت استقلال که در حال بررسی پیشنهاداتش برای فصل آینده  است در مورد فصل گذشته که همراه با چوکا تالش در لیگ یک و با پاس همدان در لیگ دو فعالیت داشت، اظهار کرد: در پاس همدان تا هفته پنجم بازیکنان پول نگرفتند؛ با این حال شرایط خوبی بود و به تیم‌هایی که ۴-۳ گل زده بودیم، می‌توانستیم بیشتر هم بزنیم که به پلی‌آف و مراحل بالاتر رفتند؛ تیم خیلی خوبی  هم داشتیم ولی متاسفانه مشکلات مدیریت با مسؤولین استان همدان ما را اذیت کرد و درمورد چوکا هم که اصلا حرف نزنیم بهتر است.

تگ ها


مهدی پاشازاده استقلال تهران