پاشازاده: برای صعود تیم‌ملی چاره‌ای جز دعاکردن نداریم

مهدی پاشازاده درباره شکست تیم ملی برابر عراق گفت: از مدتها پیش این واهمه را داشتیم که در صعود به جام جهانی کارمان به اما و اگر بکشد که خیلی زود این اتفاق افتاد....

به گزارش مدال، شکست تیم ملی ایران مقابل عراق پس از باخت به بحرین تیم ملی را رسما وارد بحران کرد تا حالا حتی صعود از مرحله مقدماتی جام جهانی در گِروی اما و اگر باشد. در خصوص وضعیت تیم ملی مهدی پاشازاده اظهار داشت: از مدتها پیش این واهمه را داشتیم که در صعود به جام جهانی کارمان به اما و اگر بکشد که خیلی زود این اتفاق افتاد.

وی افزود: همان موقع که کمتر کسی فکرش را می کرد که شاید حتی صعود از مرحله مقدماتی برای ما سخت باشد، خیلی از کارشناسان و منتقدان هشدارهای لازم را در این خصوص دادند که این هشدارها بدبینی تلقی شد و گوش شنوایی وجود نداشت.

ملی پوش سابق کشورمان بیان داشت: هرچقدر هم که مشکلات داخلی و بین‌المللی و اقتصادی داشته باشیم، اردوی تیم ملی برای بازی با عراق را می‌شد قدری زودتر تشکیل دهیم. این که دیگر کاری به مشکلات داخلی و بین‌المللی نداشت.

پاشازاده تصریح کرد: در طول ۹۰ دقیقه بازی با عراق مشکلات فنی و استراتژیک داشتیم که خودش را در زمین نشان داد و باعث شد در نهایت این نتیجه رقم بخورد.

کارشناس فوتبال ایران بیان داشت: با اتفاقاتی که افتاده کاری جز این که بنشینیم دعا کنیم اتفاقات و حوادث دست به دست هم دهد تا بتوانیم از این گروه صعود کنیم، از دست ما بر نمی‌آید.

 

تگ ها


مهدی پاشازاده بازی ایران عراق فوتبال