پاشازاده: به دنبال صعود نساجی به لیگ برتر هستیم؛ فعلاً لیست ورود و خروج نداریم

مهدی پاشازاده، سرمربی تیم نساجی قائم شهر پس از پیروزی مقابل صبای قم در هفته سیزدهم لیگ دسته اول اظهار داشت که علیرغم کسب برد به هیچ عنوان از عملکرد نساجی در این دیدار راضی نیست و چند بازیکن اصلی این تیم به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب بودند ......

مهدی پاشازاده، سرمربی تیم نساجی قائم شهر پس از پیروزی مقابل صبای قم در هفته سیزدهم لیگ دسته اول اظهار داشت که علیرغم کسب برد به هیچ عنوان از عملکرد نساجی در این دیدار راضی نیست و چند بازیکن اصلی این تیم به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب بودند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه نساجی مازندران، مهدی پاشازاده بعد از برد یک بر صفر مقابل صبای قم در نشست خبری اظهار داشت:

در ابتدا حادثه زلزله را خدمت مردم شریف ایران تسلیت عرض کرده و امیدوارم خداوند به خانواده های قربانیان صبر بدهد. از همه ورزشکاران و چهره های سرشناس می خواهم به کمک آسیب دیدگان زلزله غرب کشور بشتابند. ما هم هر کمکی از دستمان بر بیاید دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود:

از بازی اصلا و به هیچ عنوان راضی نیستم و درست است که نتیجه را گرفتیم اما راحت بگویم از هواداران به خاطر این بازی خجالت کشیدم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت:

تیم ما پر مهره نیست، ما یک تیم هستیم و این را هم باید بگویم که هنوز در مورد ورود و خروج هیچ بازیکنی تصمیم گرفته نشده است. ما نه لیست خروج داریم و نه لیست ورود. هنوز نیم فصل اول تمام نشده، و من به بازیکنانم ایمان دارم. بازیکنان ما زحمت خود را کشیدند و جنگیدند و من هم اگر لازم باشد شبانه روز کار و تلاش خواهم کرد تا بتوانیم بازی دلخواه هواداران را به اجرا بگذاریم.

پاشازاده گفت:

ما پنج مصدوم داشتیم اما بهانه نمی آورم. ما پنج بازیکن اصلی خود را نداشتیم و البته یک سری مشکلات نیز وجود داشت که علی امیری مدیرعامل و همچنین مالکین باشگاه تمام تلاش خود را انجام می دهند که این مشکلات مرتفع شود.

سرمربی نساجی همچنین گفت:

تیم ما با مشکلات روحی و روانی نیز روبروست. ما باید بیشتر روی بازیکنان کار کنیم تا این مشکلات برطرف شود. ما دو بازیکن اصلی خود میثم کریمی و مجتبی محبوب مجاز را در اختیار نداشتیم و این دست ما را بسته بود.

وی در خاتمه اظهار داشت:

سال گذشته در این زمان، تیم پارس جنوبی در میانه جدول حضور داشت ولی با حمایت هواداران و وحدت و همدلی توانستند به لیگ برتر صعود کنند. ما نیز به دنبال صعود به لیگ برتر هستیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال