پاشازاده: عیار استقلال در بازی با تراکتور مشخص می شود

پیشکسوت استقلال معتقد است، یکسری بازی ها است که نباید در آن دیدارها بازنده باشی، بازی با تراکتور برای استقلال یکی از همین بازی ها است....

عیار استقلال جدید در بازی با تراکتور مشخص خواهد شد
مهدی پاشازاده، پیشکسوت استقلال در گفت و گوی اختصاصی با مدال در خصوص بازی پیش روی این تیم با تراکتور گفت: بازی با تراکتور می تواند کل فصل را برای استقلال تحت تاثیر قرار بدهد. نه از لحاظ نتیجه، بلکه از لحاظ روحی و روانی این بازی برای استقلال بسیار حساس و قابل توجه است. یکسری بازی ها در طول فصل وجود دارد که تیمی مثل استقلال باید که در آن دیدارها پیروز از میدان خارج شود و استقلال توانست این وظیفه اش را به خوبی انجام بدهد اما یکسری بازی ها هست که نباید در آن دیدارها بازنده باشی و باید منتظر باشیم و ببینیم که استراتژی کادرفنی استقلال در مقابل تیم خوب و پرمهره و پرطرفداری مثل تراکتور چه خواهد بود. به نظر من عیار استقلال جدید در بازی با تراکتور مشخص خواهد شد. 
وی در ادامه گفت: امیدوارم در این بازی همه چیز به خوبی پیش برود و بازی قشنگی باشد و هر تیمی که حقش بود برنده این دیدار باشد.

هنوز در استقلال شاهد خط حمله زهرداری نبوده ایم
مدافع ملی پوش پیشین استقلال در خصوص خط حمله استقلال با توجه به بازی هایی که پشت سر گذاشته شده است، اظهار داشت: ما هنوز در استقلال شاهد خط حمله زهرداری نبوده ایم. در بازی های اخیر هم بیشتر خط دفاع و هافبک در این تیم موفق به گلزنی شده اند. خط حمله استقلال هنوز مشکل دارد و امیدوارم که با اضافه شدن یک مهاجم با کیفیت و بازگشت بازیکنانی مثل تبریزی به روزهای اوج، مشکل استقلال در خط حمله حل شود.

مشکل تبریزی روحی و روانی است
پاشازاده درباره تبریزی تاکید کرد: به نظر من مشکل این بازیکن بیشتر از این که فنی باشد، روحی و روانی است. تبریزی از لحاظ فنی بازیکن خوبی است و دور شدنش از روزهای اوج بیشتر به مسائل روحی و روانی این بازیکن بر می گردد.

استقلال با مصدومیت شجاعیان ضرر می کند
پیشکسوت استقلال خروج شجاعیان از ترکیب استقلال را به دلیل مصدومیت تاثیرگذار دانست و در این باره گفت: داریوش جز بازیکنانی بود که در استقلال تاثیرگذار بود و با بازگشتش پس از مصدومیت قبلی اش نشان داد که می تواند با تجربه ای که دارد، تاثیرات مثبتی در استقلال داشته باشد. شجاعیان بازیکن با کیفیت و با تکنیکی است و در پی مصدومیت دوباره اش قطعا استقلال ضرر خواهد کرد.

مدیران اخیر استقلال هیچگاه پاسخگوی هواداران نبودند
پاشازاده در واکنش به اعتراض هواداران به عملکرد مدیریتی استقلال حتی بعد از بردهای اخیر گفت: مشکلات در استقلال در سال های اخیر به حدی بوده است که قطعا چند برد نمی تواند آن ها را از یاد هواداران ببرد. هواداران استقلال در سال های اخیر بسیار اذیت شدند. بدترین موضوعی که می تواند برای یک جامعه چه کوچک و چه بزرگ پیش بیاید این است که هیچکس پاسخگوی بلاتکلیفی نباشد. مدیران چند سال اخیر استقلال دقیقا همین کار را با هواداران انجام داد تصمیمات اشتباه گرفتند و در مقابل هیچکدام از این تصمیم ها پاسخگوی هواداران نبودند.

سلطانی فر با پیشکسوتان واقعی استقلال مشورت کند
وی در ادامه اذعان کرد: آیا در این چند ساله یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده است که در آن مدیر و معاون و مسئولان باشگاه استقلال با رسانه ها صحبت کنند و توضیحاتی درباره عملکردشان داشته باشند؟!
مثلا ابتدای فصل در یک نشست رسانه ای صادقانه با هواداران گفت و گو کنند و مثلا از برنامه هایشان بگویند و از طرفداران بخواهند که در مقابل کادرفنی جدید و یا جوانسازی تیم صبور باشند؟!
وقتی هواداران فقط در مقابل سیاسی بازی قرار بگیرند و هیچگاه پاسخ روشنی در مقابل مشکلات و اشتباهات مدیریتی دریافت نکنند مشخص است که ناراحت می شوند.
به نظر من آقای سلطانی فر باید با آن هایی که به معنای واقعی پیشکسوت استقلال هستند و علم این کار را دارند، جلسه درستی داشته باشد و مشورت کنند وکسانی را در راس مدیریت باشگاه بگذارند که درد دل هواداران این تیم را بدانند و دلسوز استقلال باشند.

 امیدوارم استقلال به روزهای اوجش برگردد 
پاشازاده در پایان گفت: امیدوارم استقلال به روزهای اوجش برگردد و شاهد روزهای خوبی برای استقلال باشیم و هواداران هم دیگر به اندازه این سال های اخیر اذیت نشوند.

 

بیشتر بخوانید:

استقلال به فیفا شکایت می کند؟!

یزدانی به بازی تراکتور نمی رسد

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال بازی تراکتور استقلال خط حمله استقلال داریوش شجاعیان عملکرد مدیریتی استقلال مرتضی تبریزی مهدی پاشازاده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال