پاشازاده: غیبت جباروف در بازی با ذوب آهن کار دست استقلال داد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: غیبت بازیکنان تأثیرگذاری مثل جباروف در بازی با ذوب آهن کار دست استقلال داد ......

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: غیبت بازیکنان تأثیرگذاری مثل جباروف در بازی با ذوب آهن کار دست استقلال داد.
در مورد شکست دو بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی خوبی بود، استقلال در ابتدای بازی روند همیشگی‌اش را داشت و بازی را هم خوب شروع کرد. دروازه حریف را باز کرد و در ادامه می‌خواست از گلش محافظت کند، اما نبود چند بازیکن ازجمله جباروف بر روی روند تیمی استقلال تأثیرگذار شد.
وی افزود: استقلال در نیمه دوم غافلگیر شد و ذوب‌آهن هم خیلی خوب به بازی بازگشت و گل پیروزی را هم در بهترین زمان ممکن زد. از نظر فنی نمی‌توان به بازی ایراد گرفت. ما شاهد بازی خوبی بودیم.
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه هواداران استقلال صندلی‌های ورزشگاه فولادشهر را شکستند، گفت: این حرکت اصلاً خوب نیست. باشگاه استقلال که اکنون مشکل مالی دارد به خاطر این رفتار ممکن است جریمه مالی شود. هواداران استقلال بیشتر از آنکه از نتیجه ناراضی باشند، به نحوه قضاوت داور معترض بودند.
پاشازاده در مورد اینکه عملکرد شفر را در استقلال چطور ارزیابی می‌کند، گفت: شفر در استقلال خیلی خوب کار کرده و ثبات را به تیم بازگردانده است. در جام حذفی هم توانسته تیم را به فینال برساند و در لیگ برتر هم نتایج خوبی گرفته است.
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد حضورش در این تیم گفت:‌ من به این تیم آمده‌ام، البته قطعاً مسئولان تیم به دنبال صعود از لیگ دو به لیگ یک بودند که به سراغ من آمدند. من هم قول منطقی به آنها دادم. با این حال وقتی تیم را اول فصل خودت ببندی، شرایط فرق می‌کند. من برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال