پاشازاده: فاصله ما با باشگاه های خارجی به اندازه ۱۲ گل است

بازیکن سابق استقلال در خصوص عملکرد تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت شاید از این پس حضور در جمع تیم های برتر آسیا برای باشگاه های ایرانی به یک آرزو تبدیل شود ......

بازیکن سابق استقلال در خصوص عملکرد تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت شاید از این پس حضور در جمع تیم های برتر آسیا برای باشگاه های ایرانی به یک آرزو تبدیل شود.

به گزارش مدال و به نقل از وب سایت نود، مهدی پاشازاده درباره نتایج کسب شده توسط تیم های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت:

ضعف هایی که پیش بینی می شد برای ما درد سرساز خواهند شد، چه از نظر نیروی انسانی و چه از نظر امکانات و ساختار باشگاهها، بالاخره کار دست ما داد. تیمی که در این یکی دو سال ثبات داشت، با وجودی که کار سخت تری پیش رو داشت، توانست صعود کند اما استقلال نه تنها صعود نکرد بلکه نتیجه بسیار بدی را هم کسب کرد.

پاشازاده در خصوص اینکه آیا فاصله ما با تیم های اماراتی واقعاً ۶ گل است، توضیح داد:

فاصله ما با العین در درون زمین ۶ گل نبود، اما متأسفانه در بیرون از زمین به اندازه ۱۲ گل و شاید هم بیشتر با آنها فاصله داریم. شاید از پس حضور در مراحل بالاتر برای تیم های ایرانی مثل آرزو باشد که تیمی از ایران به جمع چهار تیم پایانی راه یابد یا اینکه به فینال برسد.

مدافع سابق استقلال در پایان در خصوص راهکار مناسب برای بهبود این وضعیت هم اینگونه گفت:

باید به دنبال راه حل باشیم؛ قطعاً مشکلات زیادی داریم اما این معضلات قابل حل هستند. راهکارهای زیادی در این زمینه وجود دارد. تا زمانی که فوتبال خصوصی نشود چیزی درست نمی شود. دولت باید وام هایی به باشگاهها بدهد تا آنها به خودکفایی برسند. در حال حاضر هم دولت به باشگاهها پول می دهد اما مدل آن را تغییر داده و کار را برای خود سخت تر کرده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال