پاشازاده: فعلا وقت‌مان را برای بازی با پرسپولیس تلف نمی‌کنیم!

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر به بازی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با پرسپولیس واکنش نشان داد....

پاشازاده: فعلا وقت‌مان را برای بازی با پرسپولیس تلف نمی‌کنیم!

به گزارش مدال، مهدی پاشازاده پس از مشخص شدن قرعه جام حذفی و رویارویی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بدون توجه به اینکه مقابل چه تیمی قرار گرفته ایم همین که تا این مرحله رفته ایم کار بزرگی کردیم و بزرگترین پیروزی برای ما محسوب میشود و قطعا مقابل پرسپولیس حریف دست و پا بسته ای نخواهیم بود.

سرمربی تیم شهرداری بندر ماهشهر ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکزمان روی لیگ دو است و به وقتش درباره این بازی فکرمان را مشغول خواهیم کرد و آنالیز های خود را انجام می دهیم. هر بازی وقتی دارد و اکنون زمان این نیست وقت خودمان را با بازی با پرسپولیس تلف کنیم.

پاشازاده درباره وضعیت تیمش در لیگ دو گفت: متاسفانه از نتایج بدست آمده به هیچ وجه راضی نیستم اما به تیمم امیدوارم و مطمئنم شرایط بهتر خواهد شد.

وی در پایان درخصوص این دیدار حساس گفت: در حضور هوادارانمان بازی کردن برای هر حریفی سخت است و با حمایت این عزیزان تمام سعی خود را خواهیم کرد تا بتوانیم نام بندرماهشهر را به فوتبال ایران معرفی کنیم.

اخبار مرتبط:

مسیر قهرمان از ماهشهر می گذرد

تگ ها


پرسپولیس شهرداری ماهشهر شهرداری ماهشهر شهرداری ماهشهر پرسپولیس پاشازاده شهرداری ماهشهر سرمربی شهرداری ماهشهر مهدی پاشازاده یک چهارم نهایی جام حذفی شهرداری ماهشهر پرسپولیس جام حذفی فوتبال