پاشازاده: قایدی باید جلوی لبنان بازی می‌کرد

بازیکن سابق تیم ملی معتقد است مهدی طارمی باید بعد از جنجال های اخیر دوباره دعوت می شد....

به گزارش ورزش سه، تیم ملی موفق شد بازی باخته را با زدن دو گل در برابر لبنان پیروز شود تا این چنین یک برد دلچسب در یاد‌ها رقم بزند مهدی پاشازاده در این خصوص به خبرنگار ما گفت: تا زمانی که ببریم خیلی استرس کشیدیم و من فکر می کنم مشکلات هفته گذشته روی این دیدار  و تمرکز کادرفنی و بازیکنان تاثیر گذاشت.


او در مورد مسئله مهدی طارمی و کنار گذاشته شدنش  نظرش را اینگونه بیان کرد: باید با این قضیه خیلی حرفه ای برخورد کرد. آقای اسکوچیچ مصاحبه ای انجام داده و صحبت بعدی هم نکرده و مهدی هم نظرش را داده به نظر من این مسئله کاملا شخصی است و در تیم‌های بزرگ خیلی از بازیکنان بزرگ با سرمربیان خود اختلاف نظر داشتند ولی چون بازیکنان مهمی بودند بازی کردند.  باید این مسئله به نوعی جمع و جور می شد. با توجه به اینکه این  ترکیب تیم ملی در چند مسابقه پیروز شد بهتر بود به آن دست نزنند. به نظر من آقای اسکوچیچ و مهدی طارمی باید اختلافشان را پشت درهای بسته حل می کردند که اصلاً به این جاها نرسد. من از لحاظ انضباطی حق را به کادرفنی می دهم ولی این مسئله انضباطی نبود. دراگان اسکوچیچ گفته بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند طارمی هم گفت اتفاقاً هستند و نظرش را داده. من در این مسأله کل کادرفنی را مقصر می دانم باید این موضوع را جمع و جور و طارمی را دعوت می کردند چون مهم پرچم ما است.


بازیکن سابق استقلال در خصوص مهدی قایدی اضافه کرد: سوال من این است که قایدی چه زمانی باید بازی کند؟ اگر مقابل لبنان هم جسارت بازی دادنش را نداریم اصلاً دعوتش نکنیم من اصلاً به خاطر استقلالی بودنم این را نمی گویم و حتی از پرسپولیسی‌ها هم میشنوم که حق مهدی است که بازی کند به هر حال ما به فوروارد دوم و سوم هم در صورت نبود فوروارد اول به هر دلیلی نیاز داریم. به هر حال وقتی ما ۸۰  دقیقه دچار مشکل بودیم به کسی نیاز داشتیم که گره بازی را باز کند و این کار را در نهایت وحید امیری انجام داد.


بازیکن سابق تیم ملی به عدم تمرکز کادر فنی اشاره کرد و گفت: کادرفنی تمرکز لازم را نداشت و نمونه‌اش آقای اسکوچیچ بود که اخراج شد و در کل تمرکز کافی وجود نداشت و یک سری اشتباهات بیرانوند انجام داد و بازیکنان دیگر هم پشت ۱۸ قدم خوب به توپ ضربه نمی زدند و سردار آزمون بدون روح بود. من قبلا بازی هم گفتم مهم نیست لبنان چه چیزی دارد یا ندارد مهم این است که ما چه عملکردی داشته باشیم.می توانیم حریف را پرو کنیم که این کار را کردیم و یا می توانیم از همان اول دست و پای حریف را ببندیم و به قول معروف چک اول را بزنیم و دیگر به مشکلی بر نخوریم به نظر من باعث و  بانی اش جنجال هفته اخیر بود.


پاشازاده یادآور شد: من به این تیم ملی امیدوار هستم و فقط یک سری انتقادات روی آرایش تیمی دارم وگرنه در اینکه آقای اسکوچیچ بدون باخت کار کرده شکی نیست.

تگ ها


مهدی پاشازاده تیم ملی ایران مهدی قایدی