پاشازاده: وظیفه همه ما حمایت از فرهاد مجیدی است

معاون ورزشی باشگاه استقلال درآستانه شروع مجدد تمرینات این تیم تأکید کرد همه باید از فرهاد مجیدی در ادامه مسیر حمایت کنیم....

به گزاش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی پاشازاده، درباره مسائل پیش آمده پیرامون باشگاه استقلال اظهار داشت: من به عنوان یک فوتبالی واقع بین هستم و می دانم این تیم استقلال با نفرات جدید تازه جمع شده است. متأسفانه برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا به گونه ای است که به ضرر تیم های ایرانی بوده و نمایندگان ما برخلاف حریفان در کوران مسابقات نیستند.


وی ادامه داد: با این وجود معتقدم استقلال بازی خوبی برابر تیم سرشناس و متمول الهلال ارائه داد و اگر بدشانسی ما و درخشش دروازه‌بان عربستانی نبود چه بسا نتیجه عوض می شد.


معاون ورزشی باشگاه استقلال افزود: در حال حاضر به عنوان عضو کوچکی از باشگاه استقلال اعلام می کنم فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جایگاه بسیار محکمی در تیم دارد و همه ما هم وظیفه داریم از او حمایت کنیم.


پاشازاده در پایان با اشاره به حواشی اخیر یادآور شد: دوای درد استقلال فقط و فقط آرامش و پرهیز از حاشیه سازی است. امیدوارم از همین امروز استارت وحدت، همدلی و همبستگی همه استقلالی ها زده شود تا انشاالله اتفاقات خوبی در ادامه مسیر برای شادی دل هواداران بیفتد. اهداف بزرگ در تیم بزرگ با افکار بزرگ ساخته می شود و باید همه ما استقلالی ها بزرگ فکر کنیم و متحد باشیم.

تگ ها


فرهاد مجیدی مهدی پاشازاده استقلال تهران دسته یک فوتبال ایران پاس همدان فوتبال