پاشایی: تیم بزرگی را شکست دادیم/ باید مشکلات مالی حل شود

حسین پاشایی مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از پیروزی برابر پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر در مورد شرایط این دیدار و عملکرد بازیکنان صحبت کرد...

به گزارش مدال، حسین پاشایی پس از پیروزی تیم نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: خوشحال هستیم تیم بزرگی را شکست دادیم، حقمان بود این بازی را ببریم. اگر به نود دقیقه بازی نگاه کنیم فکر می‌کنم باید با اختلاف بیشتری این بازی را می‌بردیم. 
پاشایی در مورد اینکه نفت مسجدسلیمان روی زمین بازی می‌کند و زمین خانگی این تیم در فصول سرد دارای کیفیت بدی می‌شود و به همین دلیل ممکن است در نیم‌فصل دوم این تیم نتایج خوبی نگیرد، گفت: خدا را شکر امسال خیلی به فکر زمین هستند. پیش از شروع فصل، کارشناسانی را آوردند و شروع به ترمیم زمین کردند. در حال حاضر هم که به فصل سرما رسیده‌ایم، تقریبا دو هفته است که زمین زیر کشت رفته و در حال کاشتن بذر جدید هستند، ان‌شاءالله در بازی هفته بعد مقابل ذوب‌آهن زمین خوب و یک‌دستی خواهیم داشت. 
مربی نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه سیدجلال حسینی روی ضربات کرنر و ایستگاهی در میانه دفاع می‌ایستد و آیا نفت مسجد سلیمان روی این موضوع کار کرده بود، تصریح کرد: ما هم روی ضربات ایستگاهی کار کردیم و هم در طول بازی نشان دادیم سه چهار موقعیت یک شکل نصیب‌مان شد و روی این نوع بازی کردن کار شده بود که بتوانیم از فضای پشت دفاع آنها استفاده کنیم. در جریان بازی به گل نرسیدیم، اما خوشحالیم که سه امتیاز را به دست آوردیم. 
وی در خصوص درخشش سوشا مکانی در بازی امشب، عنوان کرد: سوشا عضوی از تیم ما است و فکر می‌ کنم جای او در تیم ملی خالی است، امسال واقعاً در تیم ما فوق ستاره بوده است، هم او و هم دروازه‌بان دوم ما، دروازه‌بان‌های خیلی خوبی هستند. 
مربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سؤالی پیرامون مسائل مالی این تیم، گفت: امیدواریم مشکلات مالی حل شود. باید با توجه به این نتایج مسئولین به فکر باشند. ما تاکنون از ابتدای فصل 20 درصد دریافت کرده‌ایم و تعهد باشگاه تا نیم‌فصل 50 درصد است که باید 30 درصد دیگر به ما پرداخت شود.

بیشتر بخوانید:

تارتار: برابر پرسپولیس هدفمند بازی کردیم/ جای سوشا در تیم‌ملی خالی است

تگ ها


نفت مسجد سلیمان پرسپولیس گابریل کالدرون مهدی تارتار حسین پاشایی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال